Stilo JTD -Osjeti se miris nafte u kabini

Autor lik-bj, 02 Siječanj 2015, 18:04:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lik-bj

Problem nevidim nigdje baš sad da je mokro nešto na motoru osjeti se nafta i dok stojim ide kroz ventilaciju
i čini mi se samo dok krenem ujutro sad kod ovih minusa se pojavilo ????

dgudan

Imao isti problem i riješio ga dotezanjem matica lajtunga na flauti.
A vidi CR pumpu dal ti je ona masna....
To dvoje zna biti...

A kako kažeš da nije toga bilo prije minusa, obavezno provjeri filter goriva da nije bilo vode u njemu pa je napukao i tu curi...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

lik-bj


the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

lik-bj

možda da pogledam na klarinetu ?  :rofl
gledao šnjofao ali nema ništa baš puno pumpa malo je kao masna nije to ništa strašno malo smrdi po nafti kad nabiješ nos. jedino da negdje ispod kapa ili u večim obrtajima gledao na leru
ili to samo nekad curi, budem vidio ovih  toplijih dana kako bude

Delta TD

Skini poklopac s motora, moguce na povratu od injektora ili na filteru tu najvesce pusta
098871798

lik-bj

ma na povratima nije a ni na filteru ali sada i ne smrdi, več to isparilo sada sam ostavio bez poklopca pa kada zasmrdi ručna i hauba gore  :neznam:

dgudan

flauta, klarinet, rog...  :D ;D uglavnom... "cijev" u koju iz pumpe dolazi nafta te iz nje ide na injektore...
pogledaj na njoj svaki lajtung i dotegnut ga...
Meni je bilo to, na drugom popustila matica iz neznamkojih razloga i slinio, smrdio...
:ok:
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

lik-bj

aha na rejlu.
budem probao sve dotegnuti i na pumpi isto lajtung i budem malo opral i obrisao imam neki wurthov industriski čistač pa da malo odmasti da sve bude lepo čisto pa ću da fatam krivca.

dgudan

A da, sve sto mislis dotegni, operi i snimi gdje ga boli...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

lik-bj

izgleda da baš pumpa negdje ispod curi nemogu odkriti.

dgudan

Uh, nije jeftino...
Koliko imaš km?
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

lik-bj

ma znam da nije možda brtva samo otišla jer kažem to je krenulo sa minusom
vjerovatno negdje vode bilo.
a km imam nešto manje od 170tk
budem tako vozio dok nekrenu logve ispod auta onda reparatura ili druga polovna

chakija

lajtunzi ja railu, filter goriva, dolaz u fitler gore na grijaču, limena brtva na regulatoru pritiska, brtve na poklopcima ventila common rail pumpe, cijevi oko pumpe.....

lik-bj

ma sve suho ko barut jedino pumpa malo odozdola