Stilo JTD -Osjeti se miris nafte u kabini

Autor lik-bj, 02 Siječanj 2015, 18:04:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lik-bj

Ovo odmah lijevo od egr sa sivim prikljuckom

sime

Meni je prije par godina točno na tom crijevu puštao. Ima unutra neka gumica samo ne znam može li se mijenjati i gdje je uopće ima kupiti. Ja sam taj steker samo istekao, na kanticu namazao malo dihtung paste i opet vratio steker. Od tada ni kapi ne pusta, a vec ima koja godina.

lik-bj

#32
evo meni neÄ'e Ä'ubre viÅ¡e upalit hm sad savijet Å¡to gledat na diagnostici koji pritisak min. treba biti pri vergljanju?
neznam koji još parametar gledati ?

Danas kasnije sam ga spojio na fes i nema greške osim nekih za egr koja mi stalno izbacuje ali on je blindiran
i prvo nije htio onda sam ostavio još malo akomulator preko drugogo auta na kablove da se napuni jer sam ga izverglao i kresnuo :) što bio to nezna ni dragi bog

Antonijo

Prilikom pokretanja motora ECU pomoću senzora tlaka goriva očitava koliki je tlak visokotlačna pumpa goriva isporučila.
Za adekvatan pritisak je zadužen regulator tlaka goriva on po potrebi smanjuje ili povećava pritisak goriva u zajedničkom vodu.
Ukoliko je tlak prenizak (ispod dozvoljenih vrijednosti) senzor tlaka goriva šalje informaciju ECU koji ne daje struju na dizne te nije moguće pokrenuti motor.
Gledaš traženi i dobiveni tlak goriva, regulator tlaka goriva koji se mora otvarati i zatvarati.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

lik-bj

to saam i gledao i to je bilo tu negdje a regulator je u postotcima
i danas dok sam ga krenuo paliti bio slabiji akomulator puio se preko drugog auta i verglao ga i gledao te parametre
i onda samo najednom upalio ?
možda bio slab napon palile se sve lampice asr air bag i sl. sad viÅ¡e niÅ¡ta tako i inače dok slabiji  napon
poslje sam ga još 5 puta palio i vozio i sve ok
neki fantomski kvar
mislim da je do goriva dok točim na petrolu nikad problema ina i tifon odma neka verglanja i koješta možda umišljam ali kad bolje razmislim ako 2 rezervara petrola nema problema a pola rezervara ine meni auto na minus 7 neče kresnut i kasnije tog dana na plus 2 neče hm hm

kemba

200 kn brtve za cr pumpu prepakujes je sam

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

kemba

Ja svoju na marei jesam i nije curila a trosak nikakav

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

lik-bj

Gdje si kupio ? kad nisam siguran di curi   jel moguće ako curi negdje da zato neče palit tj nije htio

forsage

meni dijagnostika kaže da su mi crkli svi grijači (doduše trebao sam ih promijenit već duuuuugo) ali auto na -10 pali bez problema...ne kužim????
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

lik-bj

ma nisu grijači toliko bitni ni meni nisu radili do prije tj.dana pa je palio bitno da kompresija dobra
ali  ako nafta zeza nemre upalit.
kod mene ili pumpa ili injektori ili neki fantomski kvar na struji,

ivanstilo28

pozz radim reparaciju CR pumpi i injektora , kontakt PM ili 0989537950

sime

Citat: kemba  u 22 Siječanj 2016, 06:34:32
Ja svoju na marei jesam i nije curila a trosak nikakav

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk


Citat: kemba  u 22 Siječanj 2016, 06:33:42
200 kn brtve za cr pumpu prepakujes je sam

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk



Di si kupio brtve!