Main Menu

Armatura u crno.

Autor Nikic, 06 Ožujak 2015, 21:04:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Green Punto

chico2288 ima u puntu crnu armaturu koja je naknadno bojana, probaj ga kontaktirati....
Cuore Sportivo   :wiii:

chico2288

Ja imam crnu armaturu ali je farbana prije nego sam ja kupio auto tak da neznam kojim postupkom je farbana...samo znam da nije dobro jer se boja struže( ne da se ljušti sama od sebe nego recimo ak slucajno zapnes tupim predmetom, postruze se boja)

crev1986

imam vam ja od Punta gt tamnu komandnu plocu sta se zaje.....e s farbanjem plastike ! sve je lijepo kad pofarbas al kad pocne ljustenje onda se lupate po glavi

Nikic

Citat: crev1986  u 07 Ožujak 2015, 16:14:06
Imam ti ja gumu sto samo gt ima na komandnoj ploci ( tamo di inace stoji airbag od suvozaca) upravo za to da stvari ne lete i super je ! Ak te zanima imas moj pp
Crev ja imam i suvozači airbag pa me to ***.. a kad stavim tam pored skrene mi ispred instrumenta i padne mi u krilo i onda je žikino kolo po cesti. A imam ovih 5 podloga kupio a badava kad ne mogu se naljepit samo spadnu..

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Green Punto

pa zaljepi sa malo silikona, patafixa, vruce plastike, snadi se druze  :D
Cuore Sportivo   :wiii:

Nikic

Svaka cast. Vidis nisam se sjetio patafixa kontam superljepilo ili silikon i takve gluposti sto bi ostetile zato nisam htio, a patafix mi ni na kraj pameti

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Green Punto

probaj, trebalo bi drzat  :)

ja sam bio lijepo jedan sat na armaturu sa vrucom plastikom i kad sam skidao nije oslao tragova na armaturi :D
Cuore Sportivo   :wiii:

crev1986

Pa imas u plastikama ispod radija mjesta za stvari mob cigar i novcanik , osima ako nemas plastika kod mjenjaca

Nikic

To bi kupio ako ima tko.. takvu konzolu kao od GT-a sa pretincima

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

crev1986

imas moj pp imam ti je ja he he