Bravo II- Svijetli suvozačev pretinac!

Autor Miha., 26 Listopad 2015, 17:40:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Jedno upozorenje za sve koje voze Bravo II neka si prekontroliraju dali im se gasi svjetlo u velikom pretincu iznad suvozačevih nogu.

Ja upravo primjetio da se ne gasi i pitanje je koliko godina je svjetlilo to svjetlo bez prestanka :rofl

Naime plastični Å¡tift koji gasi svjetlo nije baÅ¡ najspretnije napravljen..Možda bi bilo rjeÅ¡enje namazat vodilicu ili joÅ¡ bolje izvadit van žarulju kao Å¡to sam ja napravio ili iÅ¡tekat Ä'ek..

Mike20

Vidi se u mraku da ostane svijetliti, kod mene je ledica pa se ne grije niš oko nje

AntonioK

ne ostanu one goriti u pretincu ugase se otprilike kao i radio 20-tak min.(barem meni)

bubinho


Mike20

Meni se gasi zatvaranjem poklopca pretinca

get

Za 20 minuta se sigurno gasi.

Trebaš vidjeti sami prekidač. Ta plastika se lako skine, pa malo vidi kakav ti je dosjed.

AntonioK

Citat: Mike20  u 27 Listopad 2015, 09:48:53
Meni se gasi zatvaranjem poklopca pretinca

je ugasi se ,ali kad ti je pretinac otvoren za jedno 20-tak min.radio isto,a unutarnja svjetla par min.
Tako da nema bojazni da ostane cilu noć goriti

luka78

Ja sam rijesio jednostavno tako sto sam nasao komad crijeva manje dimenzije i navukao na onu rucku koja pritisce prekidac. Svjetlo ostane ukljuceno zato sto ona rucica se smota pri pritisku na prekidac  i onda sklizne na stranu. Ja sam navukao crijevo i sada ne omice. Radi vec godinu dana.