Stilo - kiler kabine

Autor Tadd, 08 Siječanj 2016, 20:30:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tadd

Cijena je kolko bude.

E sad je pitanje kolko ima posla, jel mora instrument ploca van ili?

seni kt

A oko 80 kn moras maknut plastiku kod suvozaca uz tunel i plastiku ispod desnog pretinca i onda ti je u kutiji grijaca filter. Imas uski poklopac njega maknes i izvuces filter. Pazi kad ga budes vadio da pogledas smjer strujanja zraka. Najlakse ce ti bit vratit novi filter ako ga zarezes skarama na polovici tak da ga mozes preklopit jel ce ti ga tak bit lakse namjestit nutra. A racunaj oko 15-20 min. Posvjetli si nekakvom lampom da bolje vidis.

dgudan

Savjet je dobar, ali njemu na zalost treba kiler...
Nisam to radio ali koliko sam vidio dok mijenjam filter klime bojim se da je tu jako puno psla...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

seni kt


dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

seni kt

A sumnjam da bi isao bez skidanja table. Neznam necu tvrdit nisam imao taj slucaj moj je bio lose grijanje.  :tres:

Stilo M

Taman neki dan sve to skidao :)
Uglavnom sve sta vidis ispred sebe dok sjedis za volano mora ic van
I btw imam ti kiler klime ako te zanima ;)
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Tadd

Citat: Stilo M  u 08 Siječanj 2016, 21:17:40
Taman neki dan sve to skidao :)
Uglavnom sve sta vidis ispred sebe dok sjedis za volano mora ic van
I btw imam ti kiler klime ako te zanima ;)

uf uff uf...

zabavan posao onda.

poceo mi trositi vodu lagano, oko litra na 2k km. malo mi se magle stakla kad okrenem grijanje na sredinu.
vidit cemo, moram pazit na vodu do proljeca ce valjda izdrzat.

hvala

bum poslikao sve kad cu ga mijenjat.

Stilo M

Citat: Tadd  u 08 Siječanj 2016, 22:38:15
uf uff uf...

zabavan posao onda.

poceo mi trositi vodu lagano, oko litra na 2k km. malo mi se magle stakla kad okrenem grijanje na sredinu.
vidit cemo, moram pazit na vodu do proljeca ce valjda izdrzat.

hvala

bum poslikao sve kad cu ga mijenjat.
Jesi provjerio sva ostala mjesta gdi bi mogao gubiti vodu?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Tadd

Citat: Stilo M  u 08 Siječanj 2016, 22:45:55
Jesi provjerio sva ostala mjesta gdi bi mogao gubiti vodu?

malo sam gledao, al nemres nis kad je ovo vrijeme balavo

Stilo M

Citat: Tadd  u 08 Siječanj 2016, 22:47:22
malo sam gledao, al nemres nis kad je ovo vrijeme balavo
Za ovo vrijeme je normalno da se magli unutra
Provjeri prvo filter klime  i dobro operi staklo iznutra
Moze biti da oko motora negdje gubi nemora znacit da je kiler u kabini dobio po p..
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

draĹžen

Sad je jbg mokro. Kad se prosusi probaj po tepihu na sredini znaci pedali gasa i tak s druge strane vidjeti jel mokro i masno? Antifriz je masan i smrdi. Ponjusi malo morao bi ga osjetiti. Meni je to bilo na p307. Lako ga je bilo zamijeniti ali posusiti nikako. Isto je zima bila. I uvijek se poslije u autu osjetio. Trebalo je kemiksko pranje ali sam ga polupao prije neg sam ga napravio. Meni su u ovlastenom s boka uspjeli zamijeniti tak da tablu nisu dirali.

Tadd

A osjetim malo miris antifriza, mozda.

Al opet moze bit do antifriza, jer ni koncentrat koji sam uljevao nije imao nikakav miris previse.
Meni je isto na audi 100 otisao kiler prije par godina, boze dragi posla cijeli dan.

Znaci moze se vidit dali je masno kod filtera kabine/cestica, mislio sam da se nemoze.

seni kt

Pokusaj sa kiler dihtom ako uspijes sta rijesit imas jako kvalitetan u Auto Kresi mislim da je Americki i cijena nekih 50-60 kn. Meni je prije nekih god i pol opet procurio veliki kiler i metnuo kiler diht i evo kak onda tak i danas drzi nemam rijeci. A prije negdje 7 god mi je procurio isti taj veliki i polagano slinio i nisam nist onda pokusavao krpat nego sam zamjenio kiler. Imao sam ponudu zamjenski ili org. ali mi je na upit jel ima kakvih reklamacija na zamjenski sto se tice protoka vode bilo receno ne. Ali sam jos dobio odgovor a gle ako sta bude ti si odlucio nemoj dolazit ***. I uzeo sam org 2 god garancije a na kraju sa poslom je ispalo 2200 kn. Pokusaj sa tim kiler dihtom iz Auto Krese koliko se sjecam ambalaza ti je smede boje i gusto kao soc od kave. Nemas sta izgubit probaj pa vidi.

Antonijo

Citat: seni kt  u 09 Siječanj 2016, 07:01:07
Pokusaj sa kiler dihtom ako uspijes sta rijesit imas jako kvalitetan u Auto Kresi mislim da je Americki i cijena nekih 50-60 kn. Meni je prije nekih god i pol opet procurio veliki kiler i metnuo kiler diht i evo kak onda tak i danas drzi nemam rijeci. A prije negdje 7 god mi je procurio isti taj veliki i polagano slinio i nisam nist onda pokusavao krpat nego sam zamjenio kiler. Imao sam ponudu zamjenski ili org. ali mi je na upit jel ima kakvih reklamacija na zamjenski sto se tice protoka vode bilo receno ne. Ali sam jos dobio odgovor a gle ako sta bude ti si odlucio nemoj dolazit . I uzeo sam org 2 god garancije a na kraju sa poslom je ispalo 2200 kn. Pokusaj sa tim kiler dihtom iz Auto Krese koliko se sjecam ambalaza ti je smede boje i gusto kao soc od kave. Nemas sta izgubit probaj pa vidi.

Ako misliš na firmu http://www.xeramic.com.hr/xeramic/ADITIVI.html mogu potvrditi da njihov Xeramic radiator sealer je odlična stvar.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE