Stilo - kiler kabine

Autor Tadd, 08 Siječanj 2016, 20:30:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

seni kt

Onak kroz rekao bi da da. Trazio sam kolegu u Auto Kresi nek mi da kiler diht koji je kvalitetan. E sad nisam opet bas 100 % siguran za cijenu recimo da je mozda bio i oko 70 kn. Ali stvarno se pokazao jako kvalitetan ja se nesjecam da sam morao doljevat antifriz poslije toga. A prosle god sam mijenjao razvod i pumpu i kak su decki onda dolili antifriz evo tak je i sad nist ne fali.

seni kt

Kroz maglu bi rekao da je ta firma sta si napisao.

sime

Je li šteti dihtunh kiler nečem na motora, da nešto začepi što ne treba ili smanji protok?

seni kt

Ne smeta ja sam bio skeptican prema kiler dihtu da ce pokrpat ali nemam lose iskustvo. Ova marka sta sam rekao da sam ju upotrijebio , a Antonio jos imenovao je stvarno vrhunski proizvod.

Tadd

Opet danas, vozim se i magle se stakla. Gubi vodu poprilično.
Nema mi druge, moram sve rastavit.

Dali mora ic i instrument tabla dole ili samo ispod nje, tj od sarafa grijanja/radija ili baÅ¡ sve  :facepalm:?

Stilo M

Sve   ;D
Tabla,sve sa table i oko nje i sve ispod
Pa svu struju ospojit i crijeva skinut itd..
Krenes redom skidat dok ne dodes do cilja
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

forsage

ja to radio na bravu...zabavan sport jako....preporučujem kod demontaže slikat po fazama-kasnije ak imanedoumica se lakÅ¡e snaći kod montaže i sastavljanja svega natrag.Prijedlog + ....kod stavljanja dijelova natrag koji se "žuljaju o neÅ¡to" kupi armaflex traku i u dva tri sloja stavljaj komadiće...ja na taj naćin uspio rijeÅ¡iti SVA Å¡kripanja koja su bila iako ih nije bilo puno ali je jako korisno. TakoÄ'er dezinficirao i očistio sve kanale za dovod zraka prema aeratorima u kabini koji prolaze kroz instrument tablu.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...