Punto MK2 - Sicevi iz alfe gt

Autor Emil, 12 Siječanj 2016, 00:45:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Emil

Prvo pasu li saraf na saraf ili su ima posla?

Drugo zna li iko koliko oderu ako narucujes iz druge drzave(u ovom slucaju iz hr ili sr-a u bih)?

Rijec je o obicnim sicevima, nije o koznim

Mahoney


Emil

zadnja mi nisu ni bitna nebi ih ni ubacivao najvjerovatnije

DinoG

Pasu od 147 i GT prednja na saraf.  Zadnja je lakse upasati od 147, a  upasati zadnja od GT je prakticki nemoguce

Mahoney

Zar nije obrnuto,kod tebe su od  GT?

draĹžen.os

Od GT-a su prednja i stražnja klupa a naslon je od 147.

Poslano sa mog SM-G130HN koristeći Tapatalk

Mahoney

Vidis da nije nemoguce ubaciti :D ,i ja sam sve iz 147 ubacio,nazad sve radi kao fabricki.

draĹžen.os

Moguće je ubaciti zadnji naslon(mi smo ga imali u autu) .Samo što je on uži i malo višlji, onda imaš sa svake strane otvor nekih 5 cm. I treba malo kemijati kako napraviti zakačke za naslon da se ne preklapa sam od sebe. I normalno sve nosače treba prilagoditi postojećim rupama za učvršćivanje istih.

Emil

zadnje bi ja najradije izbacio skroz niko nece da se vozi nazad u puntu hahaha prednji su bitni a posto ne znam kakvi bi kozni bili ljeti drzim se obicnih ako ikad nadjem alfu GT u dijelovima :D

DinoG

Kod mene su kozna i ako ostavis auto na suncu zapeku prvu minutu mozda, ali naviknes se.

Vidim gore da si napisao da bi ih prebacio u BiH tako da pretpostavljam da tamo zivis. Ne znam gdje si, ali imas u Zenici otpad samo za talijane, Braco ga drzi, meni je uvijek izasao maksimalno u susret, a u Srbiji ima lik u Sabcu sto samo drzi Alfe, tamo sam ja uzeo svoja i ima jos jedan tamo sto radi samo sa sjedalima i dijelovima unutasnjosti.

Mahoney

Braco je legenda,bas danas idem do njega,covjek ima od alfe sta hoces a nije skup :D

Emil

 iz Mostara sam, hvala za bracu bas cu pogledat jer po piku i okolnim otpadima nema.
Sto se tice koze da imam nekog punta koji je bijesan vjerovatno bi uzeo kozu pa naknadno trazio nekog elektricara da iskemija hladjenje u sicevima(to sto ti rece naviknes se znam po volanu ljeti jer bude fuj za dodirnut prvih par sekundi a ne za drzat ali radije se nebi navikavao) xD vazna mi je samo udobnost jer inace imam problema s ledjima a od ovih puntovih na imalo vecu udaljenost kolju ledja

DinoG

Sicevi od Alfe 147 su jos udobniji. Meksi su dosta od GT, a oba imaju ono podesavanje u lumbalnom dijelu. Sad zavisi jel zelis meksa(147) ili tvrdja(GT) sjedala

Stig

Sto se tice prednjih koznih, 147 TI i Gt razlika je velika..

fiatpuntobelo

Dali se ovo odnosi za model za 3 ili 5 vrata .(mislim na sedala od alfe 147)dali pase na model sa 5 vrata.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk