Držač naočala na mjestu rukohvata

Autor Puntigamer, 13 Siječanj 2016, 17:54:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Puntigamer

Jel možda netko ima kakvih saznanja ili iskustava sa ovim držačem sunčanih očala  na mjestu predviÄ'enom za rukohvat vozaća. Dosta novijih auta ima taj držač tvornički ugraÄ'en a skroz je dobro rijeÅ¡enje za odložiti naočale.

http://www.ebay.com/itm/In-Car-Sunglasses-Sun-Glasses-Box-Case-Holder-Clip-Storage-Refitting-Grey-Beige-/311474417471?var=&hash=item4885526f3f:m:mk6bERbKtZ-WPMut7EbMRlQ&vxp=mtr

Tražio sam za Brava al bezuspješno :smrc:

AntonioK

ja sam uzeo ovo, korisna stvar ,ali inače ja cvike nosim non-stop jedino ih skidam noću ;D

Stilo M

Stilo je u doplati tvornicki imao to
a mislim da bi pasao i u Bravo iz Stila
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

cvike19


Virago

Izvrsna stvar! Imam to već dosta dugo ugraÄ'eno, samo Å¡to sam ja to "posudio" od Espacea.

Puntigamer

To si ugradio u punta? Kako se montira? Jel si imao ručku na mjestu vozača ili ..... Poslikaj pa tu stavi da vidimo kako izgleda.

cvike19

ja kod sebe nemam rucku na mjesu vozaca ali nije to problem, nisam imao ni iza pa sam probusio tapacirung, stavio tiplu i gotovo

Virago

Imao sam čepove. Kutija je pasala točno na rupe. Poslikat ti ne mogu (za sada), jer mi je Puntač kod mehaničara.

Puntigamer

Kod mene nema rucke niti rupa, samo udubljenje u krovnoj oplati. Koliko sam uspio viditi u opisu na eBayu pod oplatu se ugura neka podloga, vjerojatno za kontru vijka da se nosaci pricvrste, tako da je taj drzac, na linku, univerzalan.

natipkano na jednom


get

Citat: Virago  u 14 Siječanj 2016, 17:51:21
Imao sam čepove. Kutija je pasala točno na rupe. Poslikat ti ne mogu (za sada), jer mi je Puntač kod mehaničara.

A di bi Fiat inače bio :D

Virago

Pa obzirom da je do sada napravio cca 700000km bez generalke, nije mu za zamjeriti, zar ne?!

Nemesis

Citat: Virago  u 16 Siječanj 2016, 11:09:58
...cca 700000km bez generalke...

Još ga imaš?? Strašno :)

:resp

Nego,jel taj držač univerzalan ili ide tipski?

Virago

Stavio sam od Espacea - da li je univerzalan, ne znam.