Neugodan miris iz ventilacije

Autor Puntigamer, 25 Veljača 2016, 18:06:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Puntigamer

Evo zadnjih dana, dosta vlage ima u zraku,prilikom paljenja auta  i ventilacije (automatski klima ureÄ'aj) iz ventilacije mi se javlja neugodan miris. Promijenio sam filter kabine koji je bio prljav i pun suhog lišća ali on nije smrdio po mirisu koji se javlja prilikom paljenja. Nakon promjene mirisa je i dalje bilo ali sto ventilacija duze radi to se manje smrad osijeti.
Za prvu cu pokusati problem rijesiti s Sonaxovim sprejom sto se upali i ostavi u auti 10tak min s upaljenom klimom.



Jel tko ima neka iskustva ili preporuke sa rješavanjem neugodnih mirisa iz ventilacije?

natipkano na jednom


casual

javi kak će biti nakon tretmana sonaxom
ja inače koristim od megsa osvježivač

a ako i dalje smrdi, probaj očisitti klimu ozonom

Puntigamer

#2
Sinoc sam napravio ciscenje sa Sonaxom prema uputstvu, zatvoreni auto, recilkulacija, svi otvori otvoreni upaljena klima na max 15tak min. Poslije sam trebao provjetriti auto ali nisam, nego sam ostavio preko noci da  jos pasivno djeluje.
Jutros nisam osijetio neugodan miris prilikom paljenja klimatizacije, mirisao sam u sami otvor ventilacije i nije bilo tragova smrada, auto je mirisao cili po tom dezifijecsu. Tako da cu vjerojatnije za dan dva imati pravo stanje stvari.

natipkano na jednom

casual