Kako se rješiti smrada vlage

Autor gandi, 01 Ožujak 2016, 17:04:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

devaST

Reci ti meni jesi ti prvo izvadio podni tapeti i izolaciju. Jer cuj tako je imeni bilo kad ti ima vode gore na tapetu znaci da ti je natopljena totalno izolacija dok nezvadis vani dobro posusis.

Smrdit ce ti ima isti slucaj samo meni je ima 4 bazena do praga. Sve je islo vani tjedan dana susenja izolacije na buri voznja golog auta i nakon toga vratija nazad nigdi vlage. Ali cin ti pocme opet smrdit opet je uslo ko i meni. Jer sr zadrzi malo u izolaciji i smrdi.

Prika mi jedan je uzea carapu napunio pjeskom za macke i stavio u posudicu i vezicom uhvatio ispod vozacevog sica. Nikad vlage vise

gandi

Nisam i ne mislim rastavljati cijeli auto da bi izvadio tepih. A uostalom, napisao sam vec da mi tepih odozdola djeluje gumiran i da nisam primjetio da je ispod vlazno.

Drugi tjedan cu kupiti brtvilo, skinuti tapicirung i sve prebrtviti.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

gandi

Ajde da konacno i ovo rjesim.
Voda je curila kroz suvozaceva vrata tocno ispod zvucnika, na mjestu gdje je strunula brtva na limu





Lijepo se vidi stanje brtve na cijeloj donjoj strani lima





Sve je trebalo rastaviti i sastrugati ostatke brtve i gornji zdravi dio da se dobije skroz cisti kanalic u koji je zatim stavljeno ovo



U medjuvremenu su pociscene rupe za odvodnju koje su mudro skrivene iza donje brtve i ne vide se dok se ne rastave vrata. Rupe koje su vidljive iznad brtve sluze necem drugom, a ne odvodnji iz vrata.

Onda je slijedio pipkav dio posla za vratiti taj lim natrag. Pipkav zato jer je natrag trebalo provuci sve kablove i sajlu za bravu uz naneseno brtvilo. Tu su od velike pomoci jos dvije dodatne ruke.
Kad se sve vrati i zategne ono kriticno mjesto izgleda ovako



Sad cekam kisu da vidimo rezultate.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---