Spužva za sjedala

Autor bubinho, 11 Travanj 2017, 09:46:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bubinho

Zanima me dal netko zna gdje bi se mogla kupiti spužva za sjedala u zagrebu i okolici? Googlam i nigdje nista pametno ne mogu nac.. trebalo bi mi za bočni dio donjeg dijela sjedala  :ok1:

Mike20


bubinho

pa jel se to koristi za sjedala?

Boxer

Bernarda nova u Varaždinu, tamo ti mogu i izmodelirati spužvu po staroj :ok:

https://bernarda.hr/bernarda-nova/
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Ne, niti jedna spužva koju ćeš kupiti u dućanu se ne koristi za sjedala u autu-zato jer za sjedala se spužva lijeva sa kalupima, ne stavlja se spužva koja dolazi u rolama
Ti ćeš krpati postojeću situaciju, pa odaberi po tvrdoći nešto što ti odgovara

Boxer

Svaka spužva se lijeva samo je u tvornici  za sjedala lijevana po kalupu i dobiju gotov oblik, ako ti na cnc-u obrade spužvu po modelu kakav trebaÅ¡ razlike nema, gotovo stalno sam u tapetariji za puno zahtjevnije stvari pa znam
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

SAmo kaj ta lijevana izvana je ko "nepropusna" glatka, tu je samo razlika onda. Na CNC to nemreš dobiti, jedino da se naknadno "zapeče" površina

bubinho

odlično hvala.. moram samo vidjet koliko ta igra koÅ¡ta jer sam nasao cijelo sjedalo za 150kn, ne vjerujem da je manje od toga.. samo tapecirung promjenit  :to:

Boxer

Citat: Mike20  u 12 Travanj 2017, 08:07:40
SAmo kaj ta lijevana izvana je ko "nepropusna" glatka, tu je samo razlika onda. Na CNC to nemreš dobiti, jedino da se naknadno "zapeče" površina

Ne mora, poÅ¡prica se punilom za spužvu i doÄ'eÅ¡ na isto :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

 :ernaehrung004:
A ta cnc obrada spužve, to ju gloda s nečim ili ju paljenjem reže ko recimo stiropor

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...