Rastavljanje farova, farbanje sjenila

Autor Mike20, 16 Ožujak 2015, 09:19:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Mike20

 :ok:
Marelli crni far za Cromu redizajn je 1100kn komad

ccm

Nebu mene niko v mojoj koruzi...

Mike20

Mislim da nije, original je AL, mislim da Marelli ne proizvodi farove

ccm

Ne znam. Al svugdje gdje sam trazio je MM kao original. I za redizajn Bravo farove. Al kako got, skupi su :)
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

the-rider

1100kn za original far nije skupo  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

ccm

Nebu mene niko v mojoj koruzi...

AntonioK

...znači prolazi tehnički sa crnim farovima?

the-rider

zasto ne bi prolazio, to nema veze sa svjetlom
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

skrooz

Meni su ovi od brava ljepsi, bez zutog kod zmigavca, samo treba vidjet di ima zamjenskih i koliko novaca






ccm

Svako ima svoj ukus ;)
Samo pripazi, nisam siguran dal su ta plug and play, jer je konektor drugaciji. Barem po slikama i informacijama koje sam ja uspjel naci kad sam trazio. I u njih ide H7 zarulja za kratka svjetla.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

AntonioK


Miha.

Nema šanse, osim ako ne piše da su baš za Bravo. To su čini mi se isto kromirana, a ne tamna.

skrooz

 :) Pa pise da su za bravo 07->, zasto nebi bila plug and play? I meni se cini da su srebrni farovi, a bome im je i cijena dobra

Mike20

Cijena je dobra za original far (OEM). i još ide 10% dole, znači cijena je skoro ko i za obični s popustom
Svi original su tamno kromirani, nema tamnih bez kroma osim ak ga ofarbaš

Miha.

Mike ti si skidao far jesi možda čistio leču? Jel se može što potrgat tj. mislim na sjenilo? Mislim si da očistim leče i da dok bude sve vani naštimam xenon žarulju da bude u fokusu..Mirzim što mi nije oštri cut off, do čega bi to bilo :82: Fokusa žarulje možda, mada koliko vidim i na novim farovima nije neki cut off.