tipo 1.9D motor

Autor vdaljev, 28 Siječanj 2011, 23:32:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vdaljev

bok..ovako...razmišljam o kupnji tipa 1.9d zanima me kolika je snaga tih motora i kakva je razlika tih motora sa motorima 1.9td...
i dali bi se na postoječi motor 1.9d mogla ugraditi naknadno turbina...
kolko je to isplativo i Å¡ta sve treba mijenjati i  dal auto s time ima kakve bolje preformanse
hvala
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

SEB

oko 65 ks
velika
da ali nije isplativo
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

suzy1989

mi smo stavili 1,9d motor u tipaca a u njemu je bio 1,7d

evo link pa pogledaj  :ok:

http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=18843.15

uglavnom za sada smo napravili cca 500 km s njim i zadovoljni smo a i bolje vuce :D

SEB

treba stavit org TD motor a ne preraÄ'ivat N/A na turbo
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

vdaljev

SEB hvala na odgovoru...sačekat ću da čujem mišljene drugih. :) ...suzy tnx
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

vdaljev

mislio sam slagat i preraÄ'ivat maÅ¡inu 1.6,al mi se ne isplati....radije ću uzet tipa dizelaÅ¡a...naÅ¡ao sam jednog dosta povoljno i u dosta dobrom stanju u čakovcu... pa ču najvjerovatnije njega vozit...a svog ču vozit do tehničkog ,dal ču ga slagat il ostavit za djelove...joÅ¡ neznam...ubiti hvala na odgovorima
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

Miha.

#6
Eto imali smo tipo 1.9TDs 90ks, auto je išao ko zvrk i trošil je malo. Prošel je 500 000km bez generalke. Jednom pukao zupčasti, nikakva šteta na motoru nije bila. Definitivna preporuka :ok: