Kako znati koji nosač zamjeniti?

Autor drazenJTD, 14 Veljača 2014, 01:06:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lakicevic

Kod mene sledeca situacija, pre pola godine zamenim levi nosac ispod akumulatora, treslo se sve zivo na stilu najvise zadnja desna vrata, nasao original nosac, masivan, placen oko 50ak eur, zamenjen i vibracije nestale, milina, zadnjih dana se vibracije opet vrate, zadnja desna vrata tako tresu da se bojim da ce otpasti.

Da li je moguuce da je u pitanju isti nosac ?

draĹžen

Moguce. Meni je sve treslo i smanjilo se jako kad sam novibispod aku stavio. To je bilo na ljeto. Cim je zima stigla opet isto. Jedini zakljucak mi je da je guma na tom losa. Akron. Treba to original kupiti.

lakicevic


topolino

Probajte sa torque damper, podizacem za vrata, amortizerom za biciklu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

lakicevic

E nisam to nikad radio, imal mozda korisnika koji suu to odradili pa da daju neki savet

topolino

Za vibracije kao kod stemalice treba biti mekana guma ili hidro nosac. Ako je mekana guma onda motor skace po svuda pogotovo TD.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

lik-bj

ja danas zamjenio doljnji nosač motora do sada je malo tresao ništa posebno ali je nosač bio banana ali sad auto trese kao golf 2 WTF?

franjo-fritz

Tvrda guma(selen) sa vremenom ce popustiti
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

lik-bj

Ok sutra jos onaj drugi na mjenjacu mjenjam i sve nosace auspuha valjda bu s vremenom popustilo ova dva gore mi se cine ok.

lik-bj

evo danas smontirao i nosač mjenjača doljnji odma do ovog od motora i u komadu je ali sad auto miran. :huepfen024:

amadeus

pomoc ljudi.znam da na temi dugo nikog nije bilo pa da osvjezimo.znaci ovako,kupih stila 1.9jtd 2003.zamjenio desno rame sa krajnicima kuglom i stavio nove diskove.onda su pocele vibracije i buka u kabini ali samo dok stoji u leru.na 1000rpm sve nestane ko i u voznji.zamjenim nosac ispod acc ,naravno akron.nemogu vam opisat koliko je to drugi auto.unutra si cujem herc dok tuce.ali da moje veselje ne traje dugo pobrinula se opet ista buka nakon samo 200 predjenih kilometara.ajde navalite sa misljenjima i molim one koji su rjesili problem da kazu sto je bilo.