zaletavanje motora u leru Tempra 4x4 2.0 i.e. 83 kw iz 92 godine

Autor zetsthebunny, 18 Svibanj 2014, 20:22:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zetsthebunny

pozdrav...
eto sto mi se pocelo desavati danas...
motor mi se u ler gasu zaletava, a kad otpojim ler lauf ventil i dalje se desava isto, a kad otpojim potenciometar na klapni gasa onda radi ravnomjerno ali na oko 2000okr/min...
netko neku ideju...
po meni me muci potenciometar gasa, ali cu to znati tek sutra kad ga spojim na dijagnostiku...

+385977970759 Zlatko

buzz11

Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

zetsthebunny

Citat: buzz11  u 18 Svibanj 2014, 23:18:34
motoric ler gasa?

Mislis isto sto i ja mislim, na onu elektoniku koja mjeri polozaj klapne ili mislis ma nesto drugo.!?
+385977970759 Zlatko

buzz11

Da. Ustvari otvara i zatvara. Kad ode onda klapna varira i motor se ili zaletava ili troka na 400, 500 okretaja. Hoce i u voznji nacukavat nenormalno.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

Mladjo

to je bolest svim tim motorima... venitl i motor ler gasa... mozes i nove stavit i stare i polovne i sta ti ja znam uvijek isti vrag
UTENTE CROMISTA

fiatuno

potenciometar gasa treba malo pomjestiti ili ocistit klapnu i motoric
Ako me netko treba 0915445360
Dijelovi su u linkovima ispod cijene eto dam da prodam najmanje moguce 
https://www.facebook.com/TheDSMotorsport

zetsthebunny

evo danas sam se malo igrao s autekom ali u principu corave koke probaj ovo probaj ono...

- potenciometar gasa navodno nije u pitanju ( kompic s posla, strujic ga ispitao s unimerom i kaze da mjeri ispravno)


i dosao sam do zakljucka da bi me mogao muciti onaj plavi vakuumski mjerac koji je spojen na usisnu granu jer njega kad otpojim (vakuum) a ne struju, auto radi kako treba ali trpa goriva abnormalno puno...
i naravno da je Magneti Mareli ima jedan konektor s tri pina tj. tri zice i pricvrscen je s tri M6 vijka a navodno je isti ili slican ko na Puntu kecu i na njemu pise:

PRT 03/03
1622BF
100kPa

ali...
sutra cu ga pokusati spojiti na dijagnostiku na poslu...
pa cu mozda vidjeti tocnije sta ga muci...

skoro zaboravih reci...
prilikom takvog nemirnog rada klapna gasa na grani miruje i ne mice se a motor se zaletava,  i naravno da sam skinuo taj potenciometar misleci da ne vidim dobro ta da se mice unutrasnji dio i da ne vidim da se klapna mice, ali ne i kad je skinut unutrasnji dio potenciometra se ne mice nego miruje a ovaj se i dalje zaletava...
u principu, po meni, ta pizdarija samo mjeri polozaj klapne i salje podatak kompu, zar ne...



evo i link videa...
https://www.youtube.com/watch?v=yuHY8mqEygY&feature=youtu.be
+385977970759 Zlatko

tipo 1.7d

negdje ti vuče falš zrak a ono zaletavanje je zbog cutoffa, provjeri vakum crijevo do servo kočnice i bubanj serva

tipo 1.7d


zetsthebunny

Ovisi kak gledas na to jel proradila...
Radi ali privremeno, uspjeo sam otkriti kaj je problem...
Uglvnom, nakon par sati zayebancije i prolivenog znoja dosao sam do zakljucka i do onog na sta sam prvo sumljao, lerlauf ventil je problem...
On radi, strujni dio i zato sam to prekrizio na popisu mogucih gresaka, ali... Kao sto rekoh, radi ali strujni dio ali ne i mehanicki, uglavnom taj ventil se utakne u kuciste i sve zajedno stoji uz motor iznad getribe pored akumulatora... Raskopao sam ga, reko mozda se nakupilo prljavstine ili kakvih slicnih pyzdarija, kad ono imam Å¡ta vidjeti l, stvarno pun svega i svacega...
I tak ga ja s brejk klinerom pocistim, al nes mi cudno kad ono to govno ima neki celicni prsten koji kad je sve citavo ide gore-dolje, a meni taj prsten odjedamput zvekne na pod...
I dosao sam do toga da mi on pije te zifce, jer elektro ventil radi ali nemoze pomicati taj prsten...
Uglavnom...
Složio sam ga privremeno, u dolazno crijevo sam nabio plasticni cep s rupicom 5mm, sad radi "kako treba" jedino na hladno, prvo paljenje i prvih 3min rada motora radi presporo odnosno na nekih 400-500 okretaja pa mu moram drzati lagani gas, al kad se malo prigrije rado savrseno na nekih 850...
Zakljucak... I dalje trebam taj ventil, al sad imam vremena pronaci ga do prije zime...
+385977970759 Zlatko

zetsthebunny

pozz...
evo zima je dosla a ja jos uvijek nisam pronasao taj ventil...
neko neku ideju gdje ga naci...
+385977970759 Zlatko

Miki

Sa crome 2.0 85kw ne paše? Frendu mom stoji jedna na dvorištu pa mogu pitat ili još bolje kad bi mi poslao sliku na pm.
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

zetsthebunny

Citat: Miki  u 10 Prosinac 2014, 13:24:34
Sa crome 2.0 85kw ne paše? Frendu mom stoji jedna na dvorištu pa mogu pitat ili još bolje kad bi mi poslao sliku na pm.
ajd mi molim te posalji broj u inboks da te nazovem ili broj od tvog kompica
+385977970759 Zlatko

Miki

Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

zetsthebunny

Citat: Miki  u 09 Ožujak 2015, 10:57:13
Zec si rijeÅ¡il tekuću problematiku?  :D
yes yes.. zaboravih obavjestiti, rijeseno... hvala na pitanju...
+385977970759 Zlatko