Fiat Stilo 1.6 16v - Trokira na hladno

Autor karabaja16v, 27 Kolovoz 2014, 08:40:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

karabaja16v

Ovako ekipa,moj Stilač ima nekih problema tj. trokira dok je hladan,pa se malo stabilizira pa opet na tri cilindra.stvar se smiri kad ga ugasim i opet upalim mada ni to nije stalno ziher.najveći problemi su kad je hladno.zna biti svakakvih greški a u zadnje vrijeme samo dizna br. 1.interesira me ako ima koga da to može pogledati,naravno i popraviti,ZG i okolica.svaki prijedlog dobrodošao!

Prijeko


karabaja16v

zamijenjene.velim,podiže nekolko grešaka i nijedna ne ostaje kao stalna.

niko33

Citat: karabaja16v  u 27 Kolovoz 2014, 08:40:13
Ovako ekipa,moj Stilač ima nekih problema tj. trokira dok je hladan,pa se malo stabilizira pa opet na tri cilindra.stvar se smiri kad ga ugasim i opet upalim mada ni to nije stalno ziher.najveći problemi su kad je hladno.zna biti svakakvih greški a u zadnje vrijeme samo dizna br. 1.interesira me ako ima koga da to može pogledati,naravno i popraviti,ZG i okolica.svaki prijedlog dobrodošao!

Da ti nije koja bobina pocela stekat..

karabaja16v

niko33 i bobina zamijenjena,to se i moralo ali još uvijek ima tih trzaja,troksanja.
budemo vidli sa tekućinom za čišćenje injektora,malo da ih sredi.
njurci10 ajd barem si ti sredio stvar  :drive:

njurci10

Ovako auto odkad se vratio sa servisa radi nemirno

bio je vec nazad dva put kod njega i opet isto :/

znaci minimum nije stabilan
skace gore dolje
nekad se i ugasi sta bi to moglo biti??
La vita e bella!

forsage

provjeri u kakvom je stanju ploča sa osiguračima ispod haube...ak je korodirala/oksidirala onda ju treba rastavit i temeljito očistit ili akm imaš mogućnost zamijeniti je...meni je tako isto divljao auto i odbijao paliti, u vožnji pokazivao kojekakve greške i poslje čišćenja ploče sa pinovima radi ko urica, bolje vuče i manje troši.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...