1.9 JTD / JTDm 8 /16V - Termostat

Autor alenzg, 06 Ožujak 2015, 13:02:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

the-rider

oko 500kn mpc

edit: 544kn u autokreši
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

hrg

Pozdrav svima, evo nakon 2.5 godine i 28000km koliko je bio ispravan, opet počeo zezati termostat-Vernet by Calorstat.

Pitanje je - da li ponovo ići na ovaj, ima li što da je kvalitetnije/trajnije i ima li kakvih itko novih iskustava sa termostatima od Renault 4 koje se ugradjuju direktno u crijevo, da li je netko imao s njima problema?

Unaprijed hvala.

Memphis

Wahler, Behr

Ja nisam pobornik R4 termostata.

igor68sk

dali se taj termostat od R-4 moze ugraditi i u GP 1.3 mjet ?

hrg

Evo nakon manje od godinu dana, termostat Vernet počeo puštati, lagano kapi sa spoja plastike i metala. Ne znam da li opet ići na njega, kakav se pokazao Gates?

Tom

Govorim na sebe, na sve svoje 1.9 JTD, JTDM, Multijet koje sam imao ugrađen je termosat od Renoa 4. Bez ikakvih problema.
Na ovoj 156 sam poludio, ugrađen Behr, Gates, Magneti Marelli (690 kn) i ne drži temperaturu.
Stilo Multijet 110 kw, izbušen originalni, ugrađen od Renoa 4, kazaljka stoji ravno na 90 ili onoj točci kako treba biti.
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Memphis

Sta mu vrijedi r4 termostat kad mu pusta na spoju.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk