Fiat Stilo mjet 120 - aditiv za cisenje injektora

Autor marea16v, 08 Ožujak 2015, 06:48:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marea16v

Lijep pozdrav svima, moze li mi netko kao sto pise u nalsovu preporuciti za Fiat Stila, Multijeta aditiv za ciscenje injektora i naravno gdje ga ima za kupiti.
Hvala unaprijed.  :formula:

crev1986

Imas one tablete sta idu u rezervar s gorivom ! al sta ti nije lakse otic kod majstora i dat mu da ti ocisti injektore ! Jer taj aditiv je upitno koliko ce ocistit

dgudan

Preporucam LIQUI MOLY, neznam napamet tocno koji sam ja stavljao ali imaš bas za dizele sa cr pumpama, pogledaj na njihovim stranicama.
Kod nas ih imas gotovo na svakoj pumpi...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

aquarius017

Ja bih ti preporučioSTP aditiv, znam da ga ima kupiti u Bauhausu, plastična bočica srebrne boje, piÅ¡e "compete diesel fuel system cleaner". Prije toga sam probao Liqiu Moly, nisam osjetio nikakvu razliku. Nakon Å¡to sam ulio stp-ov aditiv, primijetio sam neÅ¡to malo nižu potroÅ¡nju goriva i bolji odziv na gas. TakoÄ'er, prije toga se ponekad znalo dogoditi da u leru malo padnu/dignu okretaji, a nakon stp-a toga viÅ¡e nema. Relativno je skup, cca 100kn, a piÅ¡e da efekt traje cca 6000km pa....

Vedran

Liqui moly diesel injector cleaner ili liqui moly diesel purge provjerena stvar, motor tiše radi, nedimi nikako, i nemoraš ga sipati na puni rezervoar nego u onoliko goriva koliko imaš, to ti je baš namjenski za common rail motore i za njegu kompletnog sustava ubrizgavanja ili možeš i ovu varijantu probati https://www.youtube.com/watch?v=Bgg3Y2vzWes

fiatpuntobelo


topolino

Zadnji post u toj temi je bio prije godinu i 4mj. Pitas za navedeni proizvod ili predlazes?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

fiatpuntobelo

Predlazem

Sent from my SM-G900F using Tapatalk