Kataloški broj MAP senzora 1.9 mjet 120ks

Autor hrg, 30 Siječanj 2016, 22:17:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hrg

Molio bih vas ako mi tko moze pomoci oko kat. broja MAP senzora za moj auto - danas sam vidio da je na njemu BOSCH 0281 002 437, a prodavač mi kaze da mi treba BOSCH 0281 002 845.

na tabli mi pali grešku check engine, pa se ugasi sama i opet upali nakon nekog vremena ali auto ide ok i ne dimi.

Trazeci po internetu na nekim mjestima sam vidio da su kompatibilni, ali po Fiatovim kataloškim brojevima nisu.

Auto je Stilo multiwagon, 2006 godina, 1.9 Multijet, 120ks, motor 192A8000

Unaprijed hvala.

p.s. ima li itko od vas iskustva sa egr simulatorima koji gase grešku kad se blokira egr na multijetu? našao sam na ebayu, da li je itko od vas to stavio ili ste gasili softwerski?

Boxer

a kako znaš da je baš map u pitanju, njega je obično dovoljno samo očistiti i juri dalje
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

hrg

Nisam siguran da je on, izbacio je gresku da je map, navodno stavljen novi i opet baca gresku na dijagnostici da je map. Moze li biti da egr zeza ili da je map koji je na autu nije odgovarajuci?

lik-bj

Pregledaj spojeve map pa ecu oko osigurača kod akumulatora malo očisti kontakt sprej.
napuni akumulator.

Antonijo

Citat: hrg  u 30 Siječanj 2016, 22:17:30
Molio bih vas ako mi tko moze pomoci oko kat. broja MAP senzora za moj auto - danas sam vidio da je na njemu BOSCH 0281 002 437, a prodavač mi kaze da mi treba BOSCH 0281 002 845.

na tabli mi pali grešku check engine, pa se ugasi sama i opet upali nakon nekog vremena ali auto ide ok i ne dimi.

Trazeci po internetu na nekim mjestima sam vidio da su kompatibilni, ali po Fiatovim kataloškim brojevima nisu.

Auto je Stilo multiwagon, 2006 godina, 1.9 Multijet, 120ks, motor 192A8000

Unaprijed hvala.

p.s. ima li itko od vas iskustva sa egr simulatorima koji gase grešku kad se blokira egr na multijetu? našao sam na ebayu, da li je itko od vas to stavio ili ste gasili softwerski?


Izvoliš...

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

hrg

Citat: Antonijo  u 31 Siječanj 2016, 11:11:27

Izvoliš...



Hvala, znaci li ovo da valjaju i jedan i drugi kat. Broj?

Antonijo

Ako tražiš u Eperu pogledaj po broju šasije koji ti broj izbacuje te jesu možda mjenjali kataloški broj.
Ovaj drugi je vjerovatno zamjena...
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

hrg

map senzor je očiščen, greška poništena ali se nakon par dana pojavila ponovo u vožnji i sad opet gori stalno check engine - na dijagnostici kažu da je problem u senzoru protoka zraka (MAF)?

moze li biti do njega iako auto ne dimi, radi ok - jedini problem je što možda ne vuče kako bi trebao uzbrdo (puno bolje nego prije - promijenjen je senzor bregaste, prije nije mogao uzbrdo nikako povući)?

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Lageros d.o.o.

Ja uz broj šasije mogu provjeriti opcije originalnog broja te isto tako i aftermarket brandova pa tako i vidjeti da li je neki novi broj u pitanju i slično.
Bez broja Å¡asije obično doÄ'e onda ovako do toga da se ne zna točno ili ne može točno utvrditi jer ima dijelova koji id do i od broja motora ili broja Å¡asije ili datuma proizvodnje i slično.
Isto tako se brojevi vrlo često mijenjaju, kako originalni, tako i od aftermarket brandova.

Ali za te i takve slične precizne odgvore, bez broja Å¡asije samo nagaÄ'anja.

Za dodatna pitanja stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

AnÄ'elko

Lageros d.o.o.
Ĺ iroki asortiman autodijelova i naruÃ,,ivanje po Ĺželji ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

hrg

hvala, moram jos vidjeti u cemu je problem, moze biti da MAF 'poludi' i radi toga izbaciva grešku - sinoć mi je auto uzbrdo jedva uzgurao u jednom trenutku, a poslije toga je opet bilo sve u redu???

Antonijo

Ako možeš spojiti dijagnostiku u vožnji pa pratiti parametre, netko mora biti s tobom u autu da gleda dok ti voziš.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

tempradrifter

Napisi tocno koja gresk npr P0235 , mouda ti turbo prefilava jel su zacadena vnt krilca pa baca da je previsok tlak. ps. promjeni mehanicare

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


hrg

promijenio bih mehaničare , ali problem je što ovdje baš i nije neki izbor, a prvi Fiat servis je udaljen 200km.

danas se greška ugasila sama - zadnji put je na dijagnostici izbacio da je problem s protokomjerom.

provat ću staviti drugi pa vidjeti hoće li se ponovo paliti.

tempradrifter

na kojoj diagnostici? prevodi tih grešaka na hrv su smješni, trebaš baš kod greške vidit