Fiat Panda MK1 gasi se

Autor david.stojak1986, 25 Travanj 2016, 14:05:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

david.stojak1986

Fiat Panda 750,1991,25kw
Kad upali moram je drzat konstantno na gasu jer se gasi,kad pustim gas radi 1-2 sekunde i ugasi se zna li netko u cemu bi mogao biti problem?


Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


topolino

Da ne guglam sada i.e. ili karburator?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Psiho

Citat: topolino  u 25 Travanj 2016, 19:38:55
Da ne guglam sada i.e. ili karburator?

Mislim da je to karburator. Tak bar google kaze.
Bistar sam kao krem juha :D

david.stojak1986

Znate li mozda kako se stela i mogu la ja to malo postelat nista veliko samo da se ne gasi

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


Psiho

Aj da ja odgovorim kad nitko nece :) pretpostavljam da imas rucni cok? Jel ga "izvuces" kad palis auto? Drugo koliko okretaja ti je ler? Jer mozda su preniski okretaji pa se gasi.
Bistar sam kao krem juha :D

topolino

Skini kuciste filtera da budes siguran. Postojala je i.e. verzija, ali navodno o d 93' po talijanskoj wiki. Uglavnom ako je i.e. onda je motoric minimuma ili injektor, ako je karburator onda je dizna minimuma koja bi se trebala moci skinuti za ocistiti. Skini, vidi, slikaj, stavi sliku na forum da vidio o cemu je rijec. Ta generacija karburatora bi trebala imati automacki cok
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

david.stojak1986

Imam cok lijevo ispod volana i povucem ga kad ga palim i kad upali radi malo i vratim cok i onda se ugasi..
Nemam kazaljku okretaja..
Bio sam vec skidao kuciste i odvrno sam dvije male dizne i ocistio ih al opet isto.

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


Psiho

Pusti ga na coku bar 4-5min. Kad je deda imao unaca tak je radio.
Bistar sam kao krem juha :D

david.stojak1986

Da ali ja ga upalim i vozim normalno i nebitno koliko ga dugo vozio 10,20,30 min cim stanem on se ugasi i moram stalno drzat gas
Pojma nemam sta je.

Poslano sa mog HTC One koristeći Tapatalk


franjo-fritz

Malo sam zahrÄ'ao sa tako starim motorom.. Al eto mislim da ima elektro diznu ler gasa.. Na sami frgazer ima jedna dizna sa jednom žicom..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

topolino

Rucna dizna (glup izraz  :to:)

ili

Elekro dizna na prednjoj strani sa crvenom zicom
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: