Cijev od intercoolera do turbine - Fiat Stilo

Autor hrg, 31 Listopad 2017, 22:17:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

hrg

Moram mijenjati donju cijev od intercoolera prema turbini, molim preporuke što uzeti, da li se isplati dati više za silikonsku ili ići na obične - ima ih već od 150-tak kuna na Siluxu, ima li itko kakva iskustva?

Unaprijed hvala

Michael

Dosta njih na VW forumu, koji ne uzimaju OEM cijevi, uzmu cijevi koje proizvodi vulkanizacijska tvrtka Pasarić iz Zaprešića. Pogledaj na njihovoj stranici da li imaju tebi potrebnu cijev u ponudi ili im pošalji upit. Kolko znam svi hvale te cijevi, a imaju i 5 godina garancije na cijevi.
Web: http://www.pasaric.hr


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

alister

Ja sam na Marea-i kupio u C-modu i složio sam cijevi i držalo preko 6 godina bez problema. Prije toga sam promijenio dvije OEM cijevi jer su mi pucale, ne znam da li zbog chipa ili jednostavno loša kvaliteta

hrg

Hvala na odgovorima.
Gledao sam ta crijeva od Pasarića, dodje 350 kn + poštarina, za te novce bih mogao nabaviti silikonsko preko Ebaya, jesu li se silikonska pokazala bolja od običnih ili je samo stvar izgleda?

Antonijo

Na bivšoj 2.4 JTD sam kod pasarića dao izraditi gumenu cijev, njegova cijev je bila deblja od OEM cijevi a
platio sam oko 500 kuna.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE