Fiat bravo 1.4 16v 90ks 2009g getriba

Autor IvanBravo1, 15 Ožujak 2019, 21:30:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

IvanBravo1

Pozdrav svima. U 9.mjesecu prozujao mi spojnicki lezaj, dao sam getribu na reparaciju i promjenili su 6 lezajeva u njoj, 2 diferencijala 2 spojnicka i 2 pogonske osovine a dva od 5.brzine nisu mjenjali, i naravno tad promjenili cijeli kumplung set bez zamasnjaka. Napravio nekih 10tkm i svim brzinama mi se poceo cut neki zvuk lezaja(huktanja) kod usporavanja motora, znaci kad se zaletim do neke brzine i pustim ga da sam usporava tad se pocinje cut taj zvuk, naizrazeniji u 4brzini na nekih 2000okretaja. Imam garanciju na getribu, al me zanima ako neko ima takva iskustva.

Na yt sam nasao iste simptome na golfu 6 di pisu da je do diferencijala, pa me zanima kako ako su promjenili  ta dva lezaja i jel ipak mozda do neceg drugog? Link zvuka : https://youtu.be/aimeAu_SZa0
Oprostite na duzem opisu :85565:
Fiat Bravo 1.4 16v

topolino

Lezajevi na osovini koja drzi 5/3/1/ brzinu su najvisi i oni uvjek prosviraju zbog loseg podmazivanja. Reklamiraj to.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

IvanBravo1

Znaci to bi bili ti lezajevi koje nije promjenio od 5te brzine? I to se tako cuje u svim brzinama i to bi moglo ispustat taj zvuk kao sa videa?
Fiat Bravo 1.4 16v

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

IvanBravo1

Oke hvala vam, getriba je raskopana i naruceni su lezaji iz fiata pa cemo vidit :sretan1:
Fiat Bravo 1.4 16v

topolino

Jos jedna napomena samo jedan lezaj moras kupiti u fiatu. Ostale sve moses kupiti po puno manjoj cjeni kod npr. Lagerosa. Svi konusni lezajevi imaju napinjac (prsten) koji se mjenja sa lezajem i casicu ako je potrosena
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

IvanBravo1

E da da jedan je i narucen iz fiata ostali kupljeni u hr. Hvala na pomoci sutra se stavlja gore pa cemo vidit.
Fiat Bravo 1.4 16v