Ispušna grana

Autor ozimin, 17 Svibanj 2019, 17:22:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ozimin

Pozdrav ekipa

Tko radi ispušne grane u okolici zagreba i po kojoj cijeni?
Konkretno radio bi 4-2-1 granu

Mike20

Jeftinije ti je kupiti gotovu, nego ju raditi od nule, mislim

ozimin



Mike20


topolino

Ova celicna izgleda vise obecavajuca za road use. Sada koliko je graf tocan to je pitanje jer mi je cudan pad snage od 6000 okr/min dokle oem ne rigistrira takav pad snage, nti momenta. Kao da je blokada pomaknuta sa 7000 na 6500
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Pa vjerojatno ima veze s tim što nema katalizatora, bar ne tu gdje je tvornički, odmah iza 4u1 spoja.
Prije prodiše motor kod blokade. 7 ks je puno samo s tom granom.
Al ne vjerujem da bi napuhavali podatke, dosta su ozbiljni
S tih par modifikacija, da bi iz 100ks izvukao skoro 110ks, je fantastično

topolino

pa problem je sto oem grana radi bolje od aftermarket na 6500okr/min. mislis da zbog boljeg protoka stigne do limita protoka glave motora ili neceg drugog. jest da izgleda trivijalna rasprava, ali po iskustvu 4/2/1 bez cat mora nadmasiti do blokade oem granu sa katalizatorom.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Moguće. Možda otpor katalizatora doprinosi tome

topolino

Mozda. Znam iz iskustva da npr: 4/2/1 na mom accentu (oem) ravnomjernije vuce do blokade od 4/1- cat koja je na redizajnu, i razlika je nekih 4ks. To je jos vise izrazeno ako maknes oem usis. Kod N/A dobra ispusna grana je vecina tuninga i postoji mogucnost da bude prekapacitirana za oem motor. Onda cak i da ima cat trebalo bi bacati u safe mod jer smjesa ode u siromasnu. Bilo bi ljepo vidjeti krivulju AFR-a u tom podrucju. Uglavnom ja bih je kupio. Dizajn izgleda razumno, cak i da graf je tocan za tih 500okr manje momenta vs oem moza bi mi smetalo da je track day auto.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20