Ubrzanje 1.9 jtd

Autor Dotz27, 27 Srpanj 2023, 19:53:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dotz27

Ok, sad sam malo zbunjen.. Zapalio sam danas do Rijeke i nazad, i bosiljevo me ubilo u pojam, toliko da sam morao vozit u 4oj i na pola gasa, mozda malo i više.. Nisam kompetentan kometirat 1.9 jer mi je ovo prvi, ali ajd ja mala i mali zajedno 200kg sa stvarima da auto toliko lose ide, primjera radi 2.4 ja i sis 175 i nabire jos bez problema.. Ovaj auto nije mapiran koliko znam i ima sve lonce i. kat, za sad i nejde sa mjesta...Ono sto me zbunilo, izadem sa ac, prva druga treca gas u pod nabere 100 samo tako... primjetio sam da mi je ic i donje crijevo jako masno dakle ili je puštalo prije nekome ili pušta i dalje, mozda to? Nisam pametan.  :badtaste10:

Dotz27

Samo da pojasnim, voznja od 120kmh i gas u pod nista se ne desava ubrzanje neznatno ili nikakvo, 4a gas u pod ide bolje ali i dalje to nije po meni to..

topolino

Koliki su ti okretaji na 120km/h?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Dotz27

cca 2350 taman da turbo druka

gandi

--->>>    click here      <<<---

Dotz27


Mike20

Ako je donje crijevo jako masno, onda je i IC pun ulja.

Dotz27



 Krivac naden. Koja glupost, sjetio se da mi je i na 2.4 bila ista prica bacio oko bezveze i imam kaj vidjet.

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Dotz27

Ne, ne pun musica je bio,jedan saraf na kucistu filtera nije drzao pa je kroz xy mjeseci povukao mimo filtera sranja u sebe i postepeno bivao slabiji i slabiji.

topolino

🤔

Bar nije zavrsila hrpa svega u motoru.

Frend mi se jednom davno zalio kako svaki mj. mora prati gljivu na marei jer je stalno bila puna svega i svačega, kukaca, prasine. Nakraju smo je premjestili 20cm iza akumulatora i sve je bilo ok.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: