1.3 JTD 263A2000

Autor SS, 09 Listopad 2023, 20:16:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SS

Pozdrav. Koji bi motor (oznaka) mogao zamijeniti gore navedeni u naslovu 263A2000, 1.3 66kw, "raketa" je Opel Combo". Konkretmo jedan cilindar nema kompresiju pa moje pitanje ide u smjeru dali ima razlike u bloku i glavi motora tih 1.3 motora, turbina je sa gornje strane, euro 5, 2016.

Dotz27

Koliko ja znam motori tj blok je isti na saraf kao i kod jtd punta, neka me isprave ako grijesim.

Tooutman

Ako googlas navedenu oznaku. Koja je po meni tipična FPT oznaka dobiješ većinu motora od Fiat doblo. Opel Combo 2016 je u biti Fiat Doblo s Opel znakom tako da mislim da je to 1 na 1.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

SS

Citat: Tooutman  u 10 Listopad 2023, 15:24:27Ako googlas navedenu oznaku. Koja je po meni tipična FPT oznaka dobiješ većinu motora od Fiat doblo. Opel Combo 2016 je u biti Fiat Doblo s Opel znakom tako da mislim da je to 1 na 1.

To znam samo me zanima koja oznaka bi pasala u Comba/Dobla, mislim na blok i glavu i da se moje sve ostalo od agregata preseli na taj drugi motor.

SS


Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

SS

Danas gledao 5 komada i ima razlika, Doblo/combo 1.3 mjet 66 kw ima hidraulički  servo a Punto/500 i ostali električni servo i na bloku ne vidim nosače servo pumpe