Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Meni rekli u servisu da nikad nisu imali kvar na ovjesu kod brava, digli auto na dizalicu i reko mi da su seleni od tvrde gume i da to neće otići još barem 10 god. Jedino što mi se čulo jedna kliješta koja imaju lufta unutra-van

bos

Tako i meni kljeÅ¡ta imaju malo lufta, zato lupne.  Kako si to rijeÅ¡io?

Miha.

Nisam još skidao dole. Vjerojatno budem uskoro..

Miha.

Na krovnom tapicirungu mi se čuje iritantni frekventni zvuk odljepljivanja :facepalm:

Mike20


Krsto13

Ja sam se tek sad prijavijo na ovaj forum pa cu i ja ostavit koji komentar za svog brava moj je raznolik u godinu dana voznje.pa da krenemo.Fiat Bravo 1.9 jtdm 120 konja mapiran na 150.131500km predjenih,ja sam drugi vlasnik.u godinu dana sta je sve mjenjano na njemu.prvi i zadnji diskovi sa plocicama.zadnja desna celjust nova nisam je htijo reparirat uzeo sam novu.desni krajnik.zupcasti i kanalni  remen vodena pupa itd sta pripada uz to.ulje filter.filter motora, filter kabine.onda da nebi bilo dosadno kod talijana propalo kvacilo.set valeo korpa lamela zamasnjak i dva cilindra.onda mi je krepo anaser pa sam i to popravijo.pa idemo dalje hehhe, onda nastaju problemi sa klimom prvo je puknulo kuciste konpresora pa sam njega zamjenijo denso konpresor.onda ventil za kabinu koji pusta topli hladni zrak ostao zatvoren, Da bi nakon sve te torture klima ne hladi.otiso u ovlasteni servis da bi mi oni rekli da su mi puknule klapne u armaturi koje reguliraju protok toplog hladnog zraka.znaci vlasnici 2007g da znate imaju problema sa tim klapnama.jedino u Tih godinu dana sam ugradijo novo radijo touch.sta se tice voznje super potrosnja relativno mala.e da i jos me zezala struja neznam jesam li spomenuo stalno mi je pregarao osigurac na poziciji f16 za paljenje.elektricar naso golu zicu koja se dodirivala na motor i stalno je pregaro.eto toliko od mene bravo vozi i dalje i cekam nove kvarove :wiii:

Miha.

Citat: Mike20  u 25 Srpanj 2016, 19:18:33
Možda je bil skidan
Provjerio šarafe, nisu ni taknuti. Točno malo iznad svjetiljke (čim taknem prstom se smiri) probat ću podložit možda kakav tanak karton.

Mike20


Miha.

Riješeno. Skinuo to svjetlo i zavukao ~10x15cm tankog kartona :smile: Nemožeš drugačije mora nešto ultra tanko ići možda još da na taj karton zalijepim ono platno za tapiciranje zvučnika da bude sigurno 100% :laughing-smiley-001:

AntonioK

Meni je škriipao naslon,malo spužve i falšog karbona

Miha.

Ode i čep od rezervoara, neda se zaključat :rofl: Nije mi jasno kako može puštat gorivo na čepu :neznam: Felga mi malo masna natočio otprilike 35l+rezerva..

danijel044

Meni je krepao jedan od grijača  :angry-smiley-004:

Multimetrom iÅ¡ao provjerit koji je( 3 pokazuju 0.10 ohm  taj 4   pokazuje 0.7)...naravno onaj zadnji kod erg ventila  :sad-smiley-021:

danijel044

RijeÅ¡en grijač..usput očišćen egr ventil (začuÄ'ujuće u jako dobrom stanju ..relativno malo čaÄ'e)...ali zato MAP senzor je bio AJME... uopće ne znam

kak je auto  radio..

Ivansi

Ekipa,

Koliko je plin sretno riješenje na Fiat modelima (konkretno novi Bravo, Grande Punto..)?

topolino

T-jet ili atmo. Ima ih nekoliko na forumu sa plinom, i koliko vidim svi su zadovoljni.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: