Punto mk1 mali "servis" par pitanja

Autor Skoda90, 05 Prosinac 2016, 18:16:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sink.as

U mene sada dosta curi i ostavlja mi tragove di god se parkiram pa bi to rijesio
Citat: gokiSP  u 12 Rujan 2018, 21:27:48
Mozes i cijelu,nije bit u mazanju. Bit je da vecina pretegne vide i tada ce propisati sigurno. Pogotovo ako se vozi zivlje

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


gokiSP

Jesi siguran da je samo to? Na njima cesto zna propisati i semering radilice i bregaste

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


sink.as

Brtva je sigurno a mozda i jos sta[emoji23][emoji23], za sada cu prominit ulje i brtvu poklopca ventila, oprat motor pa cemo vidit sta dalje.
Imate li kakvu brtvu da je bolja za prrporucit

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


gokiSP

Svaka nova je bolja od stare. Ako mozes,uzmi victor

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Skoda90

Lagano sam prstom bio namazo nista previse,kod mene je curilo i kod bobina,neki o ring bio puknit to sam isto promijenio kad i brtvu.

Skoda90

Puntic dobio nove zmigavce  :to:

Prije


Poslije



Nista od prodaje punta,odlucio sam se ipak za novog dvokotaca tako da ostaje do daljnjeg  :neznam:

Skoda90

Danas sam uhvatio vremena zamijeniti kocione cilindre,Na starima kao da su stekali klipovi pa sam uzeo nove u kresi.45kn komad nema smisla komentirat cijenu  :funnyshit: Na svakoj strani izvukao ulja dok nije doslo novo, ponovno sve ozracio i sad dost dobro koci,puno prije blokira kotace nego prije  :zbunj:


Punta vozim ko penzioner cijelo vrijeme pa sam ga malo propirio auto cestom sb-os  :grinning-smiley-044:


Punto je dobio i novog prijatelja na 2 tocka  :love:

Bero

Citat: Skoda90  u 07 Listopad 2018, 19:57:27

Punta vozim ko penzioner cijelo vrijeme pa sam ga malo propirio auto cestom sb-os  :grinning-smiley-044:



jesi ga probao u 4. razvrtiti, mislim da bi veću max. brzinu trebao nabrati
Samo boxer bajo moj :)

Skoda90

Citat: Bero  u 07 Listopad 2018, 20:51:09
jesi ga probao u 4. razvrtiti, mislim da bi veću max. brzinu trebao nabrati
Nisam,nije mi ni palo na pamet,ma za mene je i ovo previse a vjerujem i za punta   :rofl:

Skoda90

Pozdrav ljudi,imam par pitanja.Zanima me prva ugradnja lamda sonde,znaci original koja je bila na puntu,da li je to bosch ili neka druga?
Kod mene je trenutno bosch (0258986506) narucio sam istu takvu da vidim hoce li biti promjene u potrosnji,a i treba iskoristit ovaj black friday popust u ak!
Drugo,dugo mi slini na semeringu bregaste,promijenio bi taj semering,da li ima netko kataloski broj semeringa ili dimenzije ili ce oni znati u trgovini po broju sasije?

Memphis

Bosch je original samo moraš vidjet kakav priključak imaš. Mislim da 1.1 ima onaj jack sa 4 žice ... samo nemoj kupovat univerzalne jer ćeš morat spajat žice ...

Broj semeringa ti je 40004400, original je Victor Reinz ...

Skoda90

Znaci postoji mogucnost da je ova moja lambda prva...Tako je na 4 zice je,i mislim da cu morat spajat zice tj lemit kad stigne,jbg drugog izbora nije bilo bar kod ak.Al to mi nije nikakav problem!
https://www.autokreso.hr/autodijelovi/Bez%20kategorije/bosch-lambda-sonda-10080789/
Hvala na broju od semeringa budem ga kupio ovih dana da se imam s cime zabavljat  :ok1:

Bero

A zaÅ¡to uopće mjenjaÅ¡ lambdu?  :neznam:
Samo boxer bajo moj :)

Skoda90

Citat: Bero  u 23 Studeni 2018, 17:38:52
A zaÅ¡to uopće mjenjaÅ¡ lambdu?  :neznam:
Vec duze vremena mi je povecana potrosnja,i sumnjam na lambdu a i nije neka para :neznam:

Bero

ja bi prvo krenuo od senzora temperature motora
Samo boxer bajo moj :)