Kupnja polovnog Brava

Autor diegordc, 02 Srpanj 2014, 09:47:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

dsinep

Nemoj Brava kupovati. Radije Golfa pa i Astru. Al prije svega japance. Bravo je poluproizvod s više mana nego prednosti i s vremenom ima samo još više mana

Puntach

Kakva Astra kakvi bakraci. Vozil se nedavno u Astri staroj par mj. Classic, ne ova najnovija nego ona kockasta kaj ima ekran od klime, radia i putnog kompa na sredini kokpita gore, zuto osvjetljenje. Covjek presretan kak ju je kupil za 80-ak tkn, motor 1,9 cini mi se 125ks, ugradjuje se kao u ovu najnoviju Astru.
Majke ti mile, pa Polo iz 2006 kaj mi stara vozi je limuzina naspram te Astre.

WV nije los, al i oni uvijek zajebu auto s nekim detaljima. Recimo doticni Polo s onim rukohvatima od jeftine plastike, isto ko i Passati tih godista. 
Auti ok, utegnuti, nelosi materijali i onda s tak nekom sitnicom raz.*** kompletni dojam...

Sent from my RM-914_eu_croatia_419 using Tapatalk
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

franjo-fritz

Citat: dsinep  u 08 Srpanj 2014, 20:07:24
Nemoj Brava kupovati. Radije Golfa pa i Astru. Al prije svega japance. Bravo je poluproizvod s više mana nego prednosti i s vremenom ima samo još više mana
.    :facepalm:
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

kemba

Covjek pita za bravo a ti mu trpas zlovagena
To ti je kao da kupujes pogacu a ja ti trpam kruh isti k..drugo pakovanje

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Puntigamer

dsinep= penisd ......

natapkano tapatalkom na jednom


luka78

Kupicu ja sebi valjak, zalijepiti Fiat logo, pa kada krenem ovakvim se "nesklanjati"...

Plati druze dijagnostiku, gledaj opste stanje auta i motora i onda odlucuj...

dinko1981

Pa realno gledajući ima dosta konstrukcijskih greÅ¡aka koje se prečesto ponavljaju pogotovo u usporedbi sa trojcem bravo, brava marea u kombinaciji sa jtd motorom koji bi sada kupio u dobrom stanju prije nego bilo koji drugi ali to je ipak teÅ¡ko jer najmlaÄ'i ima 12-13 godina

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

dinko1981

Pa pričamo o bravu kao polovnoj kupnji, zar ga nesmijemo usporeÄ'ivat sa nekim drugim modelima , aktualnim a i starijim autima da dodjemo do zaključka koliko je to dobar potez i dali možda ima bolji izbor

bubinho

frend ima novu astru 1.7cdti, vec mu je uspio riknut kompresor od klime i nekak nemirno radi na leru.. al u usporedbi s bravom, puno je udobnija i puno mi je ugodniji osjecaj u voznji kod vecih brzina

dsinep

Ovi koji ne voze novi bravo znaju najbolje.  :facepalm:
ÄŒovjek ide gledati i druge aute i kladim.se da neće Brava uzeti  :lol

diegordc

Citat: dinko1981  u 08 Srpanj 2014, 17:09:16
Moj savjet s obzirom da nisi baš upućen, lijepo daj 100-200 E i odi po mogućnosti u ovlašteni servis i sve ćeš znat, a ovako preko foruma ćeš čuti sve i opet nećeš ništa znat

budemo otišli na taj test za kupnju polovnih, ali tek kada vidim još nekoliko auti i kad suzim izbor :) 60 eura to košta ovdje.
ovaj Bravo mi je zapeo za oko jer je ponuda ok, a i najnoviji je s ok kilometražom.

hvala na usporedbi s ostalim autima. Već sam sve istražio i japanci i nijemci su za tu cijenu stariji i prešli više. A i japanci su skupi za održavanje.

I u ovom istraživanju sam naučio jednu veliku stvar - ne slušaj druge u vezi prijedloga za aute :)

ovdje sam doÅ¡ao pitati u vezi odreÄ'enog auta.
Pitao sam nekoliko ljudi za savjete i dijele se na dvije grane. Jedna je ortodoksni volkswagenovci kojima se svi ostali auti kvare, posebno Fiat, a druga je realna strana koji se bave činjenicama :)

kemba

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

dsinep

Citat: diegordc  u 12 Lipanj 1970, 15:29:23
I u ovom istraživanju sam naučio jednu veliku stvar - ne slušaj druge u vezi prijedloga za aute :)


Jedino pametno napisano u ovoj temi.

cicili

kupi auto koje u boljem stanju i to je pod broj jedan. druga bitna stvar je da ti se auto mora svidat, da ti legne u voznji i tu sva prica zavrsava. :D