Main Menu

Fiat Punto mk1

Autor Mihajlo90, 27 Veljača 2018, 15:24:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

PakiGT

Pozdrav ekipa.U pitanju je motor od Punta 188 1.2 16v.Naime,ima li nekmtko iskustva s prebacivanjem tog motora na krburator(e).Imam jedan motor s komplet instalacijom,koji ce biti projekt za ubacit u neku šasiju(Punto 1,Uno..).ponavljam,imam kompletno auto u dvoristu,nije mi problem spojiti sve na struju(fly by wire).Ali posto ce to biti vikend auto,nekako bi mi bilo draže da to radi na karburator.Ima li ko iskustva s tim?Slika u prilogu..

Poslano sa mog SM-N986B koristeći Tapatalk


PakiGT

Pozdrav.Ima li neko info o prebacivanju 1.2 16v motora na karburatore.Imam kompletno auto pa mogu i slozit na ecu fly by wire.Ali posto je to vikend auto vise mi se sviÄ'a solucija na karburatore.Slika motora u prilogu.

Poslano sa mog SM-N986B koristeći Tapatalk


PakiGT

Pozdrav.Ima li neko info o prebacivanju 1.2 16v motora na karburatore.Imam kompletno auto pa mogu i slozit na ecu fly by wire.Ali posto je to vikend auto vise mi se sviÄ'a solucija na karburator.

Poslano sa mog SM-N986B koristeći Tapatalk


zendra

Pozdrav!!
Da se pohvalim, nakon Brave i Stila došao na red i Tipo[emoji16]

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

zendra

g0c

Pozdrav, kupujem držač suvozacevog sjenila. Moj se olabavio pa stalno sjenilo pada dolje.


Poslano sa mog KB2003 koristeći Tapatalk


g0c

Pozdrav, kupujem držač suvozacevog sjenila. Moj se olabavio pa stalno sjenilo pada dolje.


Poslano sa mog KB2003 koristeći Tapatalk


g0c

Pozdrav, kupujem držač suvozacevog sjenila. Moj se olabavio pa stalno sjenilo pada dolje.


Poslano sa mog KB2003 koristeći Tapatalk