Fiat 500 - kvarovi sa temperaturom i servom

Autor angel_wing, 17 Svibanj 2011, 12:32:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

angel_wing

jutros odem odnijeti auto na servis da mi obojaju branik, par metara prije servisa crkne servo!!!  :shock:

upalila se lampica, auto ko da tonu ima. dosla na servis, oni mi se naravno smiju jer se to nije do sad nijednom dogodilo a i zensko sam pa automatski pojma nemam. ugl, spojit ce ga na komp da vide...

interesantno je da kad su ga oni opet upalili, servo radi, lampica ne svijetli.

inace, vise ne gubi vodu, ni kapi - proslo samo od sebe  :shock: ja ne znam koji mu je vrag ili on mene  :badtaste:

franjo-fritz

to je talijan iznaÄ'enjima nikad kraja neki kvarovi ko dječa bolest a neki ko gripa doÄ'u i preko noči odu ko da niÅ¡ta nije bilo to su čari fiata
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

angel_wing

branik ide pod kasko a za servo ne znam...

ovu zimu mi se isto dogadjalo, kad je bilo jako hladno upalila bi se lampica ali servo bi normalno radio. na talijanskim forumima sam nasla par takvih slucajeva i kao do baterije je... oslabila je  :82: bas me zanima sta ce reci

angel_wing

zvala servis, senzor serva laganih 10 000 kn!!!  :tres:

angel_wing

iskopala sam neku opciju od 3000 kn, jos cu pricekat da vidim sta ovi u fiata kazu prije nego zubima pojedem auto  :facepalm:

colexxl

pokušaj uvalit i servo pod kasko kao da je stradao senzor od udarca, ako ne možda je samo neki kontakt u pitanju, možda se može sredit a da ne plaćaš novi nepotrebno

angel_wing

Citat: colexxl  u 23 Svibanj 2011, 13:55:08
pokušaj uvalit i servo pod kasko kao da je stradao senzor od udarca, ako ne možda je samo neki kontakt u pitanju, možda se može sredit a da ne plaćaš novi nepotrebno

pod kasko ide ogrebotinica od cca 5 cm na straznjem braniku :( nema sanse ovo stavit pod isto, jedino da ga u zid spicim :D

zzip

nego.. mene zanima o kakvom FIĆI se ovdje radi???

:tres:

angel_wing

Citat: zzip  u 23 Svibanj 2011, 16:52:57
nego.. mene zanima o kakvom FIĆI se ovdje radi???

:tres:

fiat 500 1.2 '08 ;)

puntiac

nemoj pred drugom predsednikom da vičeÅ¡ fićo  :D toe fiat 500 :rofl

neego,ovo sa servom - isti problem imala i candy na svom - znači prvo se palila lampica pa na kraju se gasio servo pa palio,ovo-ono,pa su joj rekli da joj servo nespada pod garanciju,pa su ju zavlačili i naručivali su joj novi servo ali na kraju neznam što je bilo jer je cura zgibala s foruma prije neg je taj servo došo i kvar uklonjen :good:
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

angel_wing

ma znam da fiat 500 nije fico al ja ga tako zovem ;)

znaci nisam jedina s takvim problemom? tu u splitu se nacudjavaju kako je crklo... ugl vidit cu u srijedu kad idem po njega sta mi nude, onda ga vodim drugom na ocitavanje da vide je li bas senzor i ako je pokusat cu nabaviti jeftiniju varijantu, inace nema druge nego bubreg prodat  :tres:

colexxl

#26
raspitaj se i po drugim servisima, cijene nisu svuda iste, ako možeš proći jeftinije isplati se i otići negdje dalje to zamijeniti, za 10 milja kupiš punta mk1 i voziš... ;D

zzip

Citat: angel_wing  u 23 Svibanj 2011, 17:33:44
ma znam da fiat 500 nije fico al ja ga tako zovem ;)

aha... već sam ti mislio dati link koji možeš posjetiti ako vozoš fiću...

http://ficoforum.forumotion.net/  :ok:

angel_wing

pokusat cu naci zamjenski, nemam puno izbora :( ili uzmem punta pa da i njemu to rikne :D

da vozim ficu, ne bi muku mucila sa servom :cool1:

zzip

mislim ja da je problem u nečem drugom...

Citat: angel_wing  u 17 Svibanj 2011, 22:50:57
(prosli put sam na cinquecentu imala rupu na posudi za vodu koju nisu vidili a pola auta su mi raskopali)

promjeni majstore i javi se potrošačkom kodu... :ok: