Fiat 500 - kvarovi sa temperaturom i servom

Autor angel_wing, 17 Svibanj 2011, 12:32:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

angel_wing

Citat: zzip  u 23 Svibanj 2011, 23:20:56
mislim ja da je problem u nečem drugom...

promjeni majstore i javi se potrošačkom kodu... :ok:

to je bilo davno, nakon toga su mi gratis napravili pregled cijelog auta. doduse kako sam zensko,uvijek mi se smiju :( tako i danas,kazem servo mi ne radi a oni ce na to da je to dobro za misice. prosli put kad mi je klima samo u noge puhala (i jos tako puse), kazu imam losu cirkulaciju pa mi zato zima nogama :tup ugl, nije mi dosadno s njima  :G:

venom

Kad se otkrije kvar pogledaj po oglasnicima dijelova, puno ćeš jeftinije proći, iako ih je vrlo malo pa se triba izluditi tražući

zzip

Citat: angel_wing  u 23 Svibanj 2011, 23:25:22
to je bilo davno, nakon toga su mi gratis napravili pregled cijelog auta. doduse kako sam zensko,uvijek mi se smiju :( tako i danas,kazem servo mi ne radi a oni ce na to da je to dobro za misice. prosli put kad mi je klima samo u noge puhala (i jos tako puse), kazu imam losu cirkulaciju pa mi zato zima nogama :tup ugl, nije mi dosadno s njima  :G:

samo da mi tako nešto ženi kažu na servisu... visili bi k'o zastave ispred salona... debili...

venom ti je dobro rekao...

i naÄ'i nekog lokalnog fuÅ¡era, jer očigledno da su u fiatovom ovlaÅ¡tenom servisu u splitu samo debili...

colexxl

dobro ti drug predsjednik kaže, a i senzor možda naÄ'eÅ¡ preko nekoga ili ako ima neki slupan fićo pa uzmeÅ¡ taj dio za manje love..uglavnom sretno i sa servisom i sa popravkom!

Danielg

Citat: angel_wing  u 23 Svibanj 2011, 23:25:22
to je bilo davno, nakon toga su mi gratis napravili pregled cijelog auta. doduse kako sam zensko,uvijek mi se smiju :( tako i danas,kazem servo mi ne radi a oni ce na to da je to dobro za misice. prosli put kad mi je klima samo u noge puhala (i jos tako puse), kazu imam losu cirkulaciju pa mi zato zima nogama :tup ugl, nije mi dosadno s njima  :G:

Ovakve stvari treba odmah sankcionirati, direktno šefu servisa i s njim razgovarati, ak je i on debil samo napiši mail najvišem direktoru kojem možeš mailom. Sve službeno. Vjeruj mi službeni mailovi direktorima čuda rade... :ok:

angel_wing

#35
Citat: Danielg  u 24 Svibanj 2011, 08:07:35
Ovakve stvari treba odmah sankcionirati, direktno šefu servisa i s njim razgovarati, ak je i on debil samo napiši mail najvišem direktoru kojem možeš mailom. Sve službeno. Vjeruj mi službeni mailovi direktorima čuda rade... :ok:
to i dolazi od sefa servisa sta je najgore


inace, nakon sto mi je istekla garancija vise ga tamo ne vodim, samo za dijagnostiku i vece stvari (ipak ne bi da mi neko nesto sfusa, ovako imam racun pa mogu reklamirat)

plan mi je odvest ga po drugo misljenje pa pokusat naci zamjenski novi senzor, ako ne onda polovni jer ako je greska na tim senzorima, i taj polovni ce kad tad crknuti i eto me na pocetku :(

hvala svima na odgovorima  :ljubav:

puntiac

interesantno,tak su se ponaÅ¡ali i ovi u osijeku prema candy :lud kao ona je klinka 18 godina Å¡ta ona zna  :tres: pa majku mu milu vald zna da neÅ¡ nevalja  :tres: i ak se upaii lampica od serva i volan se počne teže okretat pa nije to zbog mističnog pada snage u rukama  :facepalm:

nego, lansiraj ti tim kretenima odheb,zovi potroÅ¡ački kod,Å¡alji direktorima mailove i promjeni mehaničara -imaÅ¡ ovdje jednog na forumu mu nick striko pa odi do čovjeka  :good:
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

angel_wing


striko

Citat: angel_wing  u 24 Svibanj 2011, 15:18:17
striko je iz splita?

Je dušo iz splita sam samo me zovni i pogledat će mo!!!
Pozdravi mi katunarića!!!!
evo ti moj mob pa se javi 095-889-1039 pozdrav!!


Ivek hvala na preporukama!!!!
Punto GT VEMS
Mototorsport StriÃ,,eviÃ,,‡
095-889-1039

angel_wing

Citat: striko  u 24 Svibanj 2011, 18:07:57
Je dušo iz splita sam samo me zovni i pogledat će mo!!!
Pozdravi mi katunarića!!!!
evo ti moj mob pa se javi 095-889-1039 pozdrav!!


Ivek hvala na preporukama!!!!

;)

striko

zvao me danas Katunarić u vezi tvog auta
Punto GT VEMS
Mototorsport StriÃ,,eviÃ,,‡
095-889-1039

angel_wing

Citat: striko  u 24 Svibanj 2011, 22:52:15
zvao me danas Katunarić u vezi tvog auta

uposlila sam sve u potragu :D ne dam 10000  :G:

Elra

Stvarno su u Fiatu tragikomični kad od 1999. nisu uspjeli da naprave pouzddan električni servi sistem. Treba da priznaju nije to za nas, ili ćemo ga kupovati od drugog (kao što za Giuliettu to radi ZF) ili ćemo se vratiti hidrauličnim servo sistemima.

cicili

a iz kojeg razloga ne stave hidrauliku kao i sav normalan svijet... jer je ovo kao jeftinije odrzavat  :82:
meni se u ovih god dana dva ili tri puta desilo da mi se na milisekundu upali crvena od serva... dali to znaci da mogu ocekivat u skoro vrijeme da me ceka isti problem?

angel_wing

ja sam na kraju svog 500 odvela elektircaru (ne u servis) i on mi je resetirao komp i vise se ne javlja greska  ;D do kad ce biti tako, pojma nemam al je jeftinije od 10 000 kn u svakom slucaju