Električni FIAT 500

Autor 147, 15 Travanj 2020, 20:06:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

147

Treća generacija Fiata 500, električni motor snage 87 kW, Litij-ionske baterije sa kapacitetom od 42 kWh, autonomija do 320km, korištenjem brzog punjača baterija se može napuniti do 80% za 35 minuta, razina 2 autonomne vožnje.
Novi UConnect 5, Android Auto i Apple CarPlay, 10.25" zaslon, 3 moda za vožnju Normal, Range i Sherpa.
Proizvodnja će se odvijati u Torinu, tvornica Mirafiori.





gandi

Konacno za europsko trziste?
A cijena ce biti prava sitnica
--->>>    click here      <<<---

147

#2
Citat: gandi  u 15 Travanj 2020, 21:45:48
Konacno za europsko trziste?
A cijena ce biti prava sitnica

:nod:
4.3 je krenula predbilježba za Fiat 500 la Prima u Velikoj Britaniji , cijena 29 000 funti, a oprema je vrhunska :ok:.
la Prima u Italiji košta 37 900 eura.

Tooutman

A dalje? jel ce biti i obicna motorizacija, oprema i cijene za smrtnike?
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

147

#4
Citat: Tooutman  u 15 Travanj 2020, 22:40:16
A dalje? jel ce biti i obicna motorizacija, oprema i cijene za smrtnike?

Samo električni motor :drive: u novom Fiatu 500, a ne ukida se proizvodnja sadašnjeg Fiata 500.
Za sada će se istodobno proizvoditi druga i treća generacija.

147

#5

gadni

Cijena prava sitnica, evo odmah se idem predbiljeziti za 2 komada [emoji846][emoji846]

Mike20

Opa, ova unutrašnjost je nespojiva s tak malim autom, stvarno next level

Tooutman

Citat: 147  u 15 Travanj 2020, 23:05:21
Samo električni motor :drive: u novom Fiatu 500, a ne ukida se proizvodnja sadašnjeg Fiata 500.
Za sada će se istodobno proizvoditi druga i treća generacija.

Ok za tu "el prima" seriju da je full paket i električni. Ali nece valjda i dalje prozvodit paralelno dvije 500tke. Jednu tu ultra skupu a drugu ovu staru koju sad po meni dok ima nasljednka se nece kupuvat jer eto ima novijeg modela. Po meni taj novi uz električne bi morao ići uz nove Firefly motore i pokoji diesel. kak i ostali proizvoÄ'aći imaju. Mislim kad će te ti firefly malo Å¡ire se nuditi. ÄŒeka se kod tipa, punto?
Već ako je novi auto nacrtan i sve poslozeno, šteta da neide u masovnije naravno ne u Armani izvedbi kao stock.

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

147

Citat: Mike20  u 16 Travanj 2020, 09:04:49
Opa, ova unutrašnjost je nespojiva s tak malim autom, stvarno next level

:nod:
Luksuzna i moderna unutrašnjost.

gandi

La Prima mi fenomenalno izgleda. Jedino Å¡to mi je too much dezen sjedala i krova.
Ali cijena... no comment
--->>>    click here      <<<---

147

#11
Citat: Tooutman  u 16 Travanj 2020, 13:34:46
Ok za tu "el prima" seriju da je full paket i električni. Ali nece valjda i dalje prozvodit paralelno dvije 500tke. Jednu tu ultra skupu a drugu ovu staru koju sad po meni dok ima nasljednka se nece kupuvat jer eto ima novijeg modela. Po meni taj novi uz električne bi morao ići uz nove Firefly motore i pokoji diesel. kak i ostali proizvoÄ'aći imaju. Mislim kad će te ti firefly malo Å¡ire se nuditi. ÄŒeka se kod tipa, punto?
Već ako je novi auto nacrtan i sve poslozeno, šteta da neide u masovnije naravno ne u Armani izvedbi kao stock.

:nod:
Shvaćam, ali nova platforma je isključivo za električni pogon.


147

#12
AVAS (Acoustic Vehicle Alerting System), akustični sustav za upozoravanje na vozila, glazba za pješake.
U budućnosti će biti dostupne i druge glazbene teme.


147

#13

147

#14