Alfa Romeo 147 prekidač za stakla i retrovizore..

Autor Domsy, 23 Veljača 2016, 23:11:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Domsy

Pozz svima,

Zanima me gdje bi mogao pronaći prekidač za podizanje stakla i štelanje retrovizora i koja je cijena...naime otišao mi je gumb za podizanje vozačevog stakla a štelanje retrovizora i podizanje suvozačevog stakla radi..
Nema slika u potpisima :)

franjo-fritz

#1
Neznam možda imam još koji.. Al nije jeftin. To je cijela kutija preko koje ide i otvaranje gepeka. Reko ja. Trazena roba
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Domsy

Ma nezz..mislim..sve Å¡ljaka meni al taj gumbic se olabavio..sad nezz kak to da raskopam a da nekaj ne sjebem...mozda je samo gumb iz lezista ispao..pa ga treba vratiti ili mozda samo drugi gumbic treba?
Ako to ne onda mi ne preostaje nista drugo nek kupiti taj cijeli komplet drugo..
Nema slika u potpisima :)

Antonijo

MožeÅ¡ pogledati na njuÅ¡kalu, takoÄ'er na alfistima se prodaju dijelovi za alfu 147.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Domsy

Budem Å¡kicnuo..zvao sam vec par ljudi al su prodali..vele da je to najtrazenije pa brzo se proda..a cijene su najcesce 250-400kn..

Hvala svima na pomoci.. :ok:
Nema slika u potpisima :)

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

stripi ri

Skini van samo gumbić za podizanje i on ti ima kao dve male plastične iglice koje su nosač i oko koje se vrti.
NaÄ'i unutra komadič koji je puko i zalemi ga nazad i pojačaj plastikom.
Nemoj ni pokuÅ¡avat sa super glupanom jer onda dugmić možeÅ¡ bacit  :ok:
A mislim da imam ja negdije samo taj vrag  :82:
Kupus je dobar samo za sarmu

Domsy

Budem probao nekak ga skinut...samo se bojim da na silu ga ne iscupam pa sve potrgam..mislim zvao sam i auto mrksu al isto prodaje komplet s modulom...jel kao samo ta plastika se ne isplati prodavat..
Nema slika u potpisima :)

stripi ri

Imam ti taj komadić samo daj mi adresu ili ako ti neko prolazi tuda da ti poÅ¡aljem  :ok:
Kupus je dobar samo za sarmu

Domsy

Citat: stripi ri  u 03 Ožujak 2016, 23:50:53
Imam ti taj komadić samo daj mi adresu ili ako ti neko prolazi tuda da ti poÅ¡aljem  :ok:

Jel imaš baš za troja vrata..jel mi možeš poslikat?
Nema slika u potpisima :)