Modul centralnog zaključavanja Alfa 166/Lancia Kappa

Autor CarloAbarth, 16 Siječanj 2019, 13:48:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

CarloAbarth

Budući da su navedeni modeli dijelili dosta toga - zanima me modul centralnog zaključavanja na Lancia Kappi - da li je isti kao i na Alfi 166? Ja imam Lancia kappu iz 1998.godine 2.4i motor benzinac 175ks.

Ako netko ima bilo kakvu informaciju - neka javi. Meni naime zaključa 2 vrata a 2 ne. Mijenjali smo i brave ali nije pomoglo. Ne otključava ništa. Pa me zanima taj modul - kako izgleda - da li je isti kao i na Alfi 166 a ako da za koje model jer ću prije taj modul naći na Alfi na otpadu nego na Lancia.i koji više ni nema. A mnogi otpadari ni ne znaju što je modul centralnog zaključavanja ;)))

Tom

Koliko znam nema posebnog modula za centralno zaključavanje (barem ga nikad nisam vidio ni našao). Sve je u onom ''sklopu'' body comp ili kako to već tko naziva, ispod volana gdje su osigurači.
Ako ti što znači, na svojoj AR 147 sam imao problem sa zaključavanjem vrata (zaključavala su se samo vozačeva i to samo na ključ). Na kraju sam slučajno (radi izlizanih tipki) promijenio sam onaj sklop na vozačevim vratima gdje su tipke za podizaće, od tada je sve radilo.
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

CarloAbarth

Ok. HVala na savjetu. Dosta je problematično to s Lancia Kappom - sve imaju problema s bravama. Tražim po forumima dalje. Našao sam ponešto u Srbiji ali nije baš precizno objašnjeno. Ako itko ima kakvu informaciju ili iskustvo - neka javi. Ukoliko postoji neki hrvatski Lancia forum - javite ;)

Hvala puno!

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

CarloAbarth


CarloAbarth

Antonijo da li ti ili netko možeš odgonetnuti gdje se nalazi taj modul centralnog zaključavanja na Lancia Kappi jer ovi moji s otpada traže taj artikl br.12 sa slike ali kao da nije ucrtano gdje je on. Možda je na istom mjestu kao i kod Alfe 166 - pa ako netko može pomoći.

Kako je Antonijo našao - modul izgleda ovako:
https://www.ebay.com/itm/Original-Lancia-Relais-Steuergerat-Innenbeleuchtung-Kappa-46449442-NEU/122857480383?hash=item1c9ae060bf:g:3JIAAOSwBkRaMCff:rk:3:pf:0

Modul u shemi dijagrama je ovdje (artikl br.12)
https://lancia.7zap.com/en/kap/ss/10749600-099/555/17+55517s00+1-0/#12

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE