AR 156 problem s daljinskim centralnim zaključavanjem

Autor Tom, 01 Kolovoz 2019, 23:59:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tom

Imam manji problem s daljinskim zaključavanjem.
Kad sam kupio auto.dobio sam kljuc bez daljinskog i jedan s daljinskim u rasulu s 2 tipke
Kupio sam novo kučiste, ispitao, preslożio i taj daljinac samo zaključa, uredno otvara bunker ali nece otključati.
Ostao mi je jedan daljinski od bivše 147 s 3 tipke, on čudom otključa, ali neće zaključati niti otvoriti bunker.
Kakva je razlika izmeÄ'u ključeva s 2 i 3 tipke?
Može li se, ima li kakav drugi način da se sinkronizira daljinski jer nemam one kartice s kodom?
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

MADmax23

nezz dali ti se isplati ici do velike gorice.meni je auto izgubio vezu sa kljucem i tamo su mi sve rijesili za 300kn i dobio novu code karticu.
inace bez koda tesko da ces ista napraviti.

Mike20

Ništa bez kod kartice. Naruči drugu kod Bertola, za par sekundi prijavio nanovo ključeve i nema brige

MADmax23


Mike20

Isto sam tak imao slučaj, nije prihvaćao ključ, nekih 300-400kn je kod prema broju šasije. Preko MES-a par klikova

MADmax23

onda je to ok.isto tak je i meni bilo.uzeli mi 300kn ali su imali oko 30ak min posla.
nisam znao da to seb radi/ima.
inace u auto hrvatskoj oko 900kn jer kao treba slat u IT,bla,bla,bla....

Mike20

Kod Seba dobiš kod originalni, prema broju šasije, isto iz Italije.

Tom

Ima li netko da veli koju dobru riječ-dvije za mene kod Bertola, za mjesec-dva, trenutno do 31.8. prisilno radim u Umagu... tako da sam ne mogu ništa
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...