Poliranje - uradi sam

Autor Jezy, 27 Veljača 2016, 16:40:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Jezy

Ugodno provedeno vrijeme poslje ručka i iskorišteno ovo malo sunca koje se jedva pokazivalo...



Prvi puta sam ga polirao od kad je kod mene... ruke malo otpadaju, ali isplatilo se 😊
:abarth:

topolino

Jos vosak ili sl. premaz da nakon dva dana nebude isti kao i prije poliranja.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Jezy

U ovoj polir pasti ima voska... piše da je za završni sjaj i zaštitu laka
:abarth:

casual

Citat: Jezy  u 28 Veljača 2016, 08:12:09
U ovoj polir pasti ima voska... piše da je za završni sjaj i zaštitu laka

kak si polirao?
ručno?
vani?

kak si očistio lak prije?
ima podforum za to sad, pa tamo stavi kaj si radio ;)

Jezy

Slobodno prebaci temu tamo ako možeš...

Sve sam radio doma vani na dvorištu. Prvo sam ga oprao običnom vodom, onda dva puta pošteno auto šamponom, ali onim bez voska. Nakon toga sam ga opet pošteno ispral običnom vodom da isperem svu sapunicu.
A onda je krenulo poliranje. Prvi puta grubljom pastom bez voska (nezmam marku, imam ju doma vec par godina). To sam radio ručno, svaki element posebno. Znači uzeo sam kuhinjski perilak ili neki zovu 'sudoper' (ne spužvica) i tu grublju pastu. Nakon kaj sam sve prošal sa grubljom pastom, opet sam ga dobro ispral i opral šamponom bez voska.
Nakon toga sam uzeo finu pastu sa zaštitnim faktorom za lak (Sonax, kupljen u Tokicu za 60kn) i polir mašinu. Opet ista priča, pasta na krpicu, element po element. Nanesal pastu i mašinom ju dotjeral do sjaja.
Sveukupno cca 3 sata posla, ali mislim da se isplatilo.

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
:abarth:

casual

ne mogu, otvori temu tamo pa ćemo nastaviti tamo ;)

casual

zakaj si išao sa spirekom ako imaš polirku?
ta spužva sigurno nije za to i s tim si samo nanio više štete nego koristi, trust me
ne pametujem, samo nastojim pomoći

http://www.partes.hr/index.php?page=artikl&id=050.540.008
idealna stvar za ručna poliranja

a sad, te paste koje u sebi sadrže i vosak su jako slabe
ustvari si s njom popunio svu štetu koju si napravio na laku polirajući sa spužvom

lak prvo treba očistiti i dekontaminirati, inače radiš još veću štetu
i nije preporučljivo raditi vani radi prašine i prljavštine ;)

Miha.

Trebalo bi ga prvo izglinirat, pa onda ako je potrebno ispolirat..Inače spužvom se ne polira (ako si mislio na one kuhinjske ~15*15cm, te spužve puno upijaju, a tebi treba suprotno). Imaš krpa za poliranje po 20-30kn.. :smile:

Jezy

ma kakav je bio sad je to ok... nisam ja neÅ¡to pretjerano polirao grubom pastom, baÅ¡ zbog toga jer nisam imao te krpice i spužvice koje trebaju... za prvi puta i s nepotpunim 'alatom' i nisam baÅ¡ kvalitetno napravio, al je bolje nego je bilo... bar se sjaji  :D: a kad nabavim joÅ¡ neke sitnice koje mi trebaju onda će to biti pravo poliranje  :ok1:
:abarth:

casual

Citat: Miha.  u 28 Veljača 2016, 18:07:21
Trebalo bi ga prvo izglinirat, pa onda ako je potrebno ispolirat..Inače spužvom se ne polira (ako si mislio na one kuhinjske ~15*15cm, te spužve puno upijaju, a tebi treba suprotno). Imaš krpa za poliranje po 20-30kn.. :smile:

izglinirati i dekontaminirati ironizerom ;)
uvijek ostane par metalnih čestica i nije fora kad ju povučeš polirkom :D

lako je zasjajiti auto, da si samo prešao završnom sjajio bi se, ovako si možda samo još veću štetu napravio
zato se treba informirati oko takvih stvari

M.P.

#10
Probao bi sam ispolirat auto, auto se sjaji, al ima točkica od udaraca vrata . 

Završno poliranje bi odradio sa nekom Sonaxovom pastom za metalik lak, imam vatu, i krpe i 100 čuda. To mi je jasno.
Najviše me zanima priprema i skidanje tih ožiljaka ( vidim da se spominje vodebrusni, glina itd ? ) . Jel može neki kratki konkretni tutorial bez znanstvene fantastike :D ? Casual ? :)

Preciznost i volju imam, samo su mi potrebne smjernice

Edit : evo zanimljiv tekst, pa kome se da nek čita, dosta je sve jasno objašnjeno šta i kako
http://www.cro-detailing.com/index.php?topic=142.0

gokiSP

Glinom skidas čestice koje su zaljepljene na laku, a vodobrusnim možeš sanirati sitna oštećenja na samom laku. Ako budeš koristio vodobrusni, prvo koristiš 1500, zatim 3000, a nakon toga bi trebao izgubiti crte od papira trizakom. Ta sonax pasta nije za nista. Ima puno boljih pasta u tom cijenovnom rangu.

Poslano sa mog Desire HD koristeći Tapatalk


M.P.

Aha, fala na konkretnom odgovoru. Koju pastu preporučuješ ? imam ovu već duže vrijeme, pa nije naodmet uzet novu :)

casual

imaš u ovom podforumu, detailing vodič

http://italia-corse.com/forum/index.php?topic=39460.0

isto c/p sa cro detailinga ;)

kaj se tiče brušenja laka - ako nisi nikad radio, nemoj
nije lagano i lagano se stvari zajebu
a onda popravljanje košta

ako već hoćeš brustiti, kreni s 2000
1500 je ipak malo pregrubo
a poslije toga treba svakako polirati, rukom sumnjam da ćeš to moći izvući

ja koristim paste od meguiarsa, 101 za korekciju, 205 za finiš
nakon toga čišćenje alkoholom i zaštita fusso voskom

M.P.