Poliranje - uradi sam

Autor Jezy, 27 Veljača 2016, 16:40:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

casual

#15
brušenje laka nije za svakoga, pogotovo nekoga tko to prvi put radi
ne kažem da se ne može
svi smo mi to jednom prvi put radili
ali treba JAKOOOOOO paziti

ako se ne vidimo prije, sredinom šestog sam u zadru u sklopu jednog malo većeg i prvog projekta na ovim prostorima
pa, vidjet ćemo se onda ;)

mali sneak peak :)



Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

casual

fali ih malo više ;)

fali i RR wraith


Mi$ki


Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

casual

pardon, fali i Q7 police ;)

glavna po čemu?
svi su se snimali i slikali

Stilo M

Citat: casual  u 05 Ožujak 2016, 16:04:29
pardon, fali i Q7 police ;)

glavna po čemu?
svi su se snimali i slikali
U spotu dok se najavljivao pink wing
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

casual

u spotu da jer je priča o tri auta, tri različita tipa, tri različita svijeta

al ida ne idemo dalje off, budu brzo nove slike ;)
već idući tjedan :)

CrimsonNox

Imam i ja par pitanja sto se tice poliranja. Evo ovako imam auto staro 21 god i boja nije u bas izvrsnom stanju. Bijele je boje, ima po sebi frizeva, sto dubljih, sto povrsinskih, na par mjesta neke smeckaste mrlje promjera cca 1cm. Sad zanima me da li je pametnije koristiti blagu polir pastu, srednju ili grubu. Koja je razlika izmedu njih. Kasnije bih mogao staviti par slika da tocno vidite o cemu pricam. Znaci meni nije bitan toliko sjaj, vec da se pokriju ti frizici i mrlje.

CrimsonNox







Evo ovako to oprilike izgleda jos po haubi ima vecih i manjih frizeva. Opran je ima tjedan dana ali to je nemoguce koliko prasine i ptica kod mene ima.  :wall: :wall:
Svaki savjet je dobrodosao da malo uredimo ovo cudo. :drive:

niko33

Ajd da ne startam novi topic. Toyota stigla sa popravka od limara i muto mi pobojal samo blatobran i branik origigi bojom i sad se vidi razlika iz aviona. Jel se moze kome odvest da ispolira cijeli aut(dal bi smanjilo razliku) ili da ga bijem(limara) i toyotu vozim nocu a po danu zenin auto??

gokiSP

Ako nije pogodio nijansu boje, nema spasa nikakvim poliranje. To mozes jedino rijesiti uspricavanjem haube i vrata. Ne znam koliko si platio, ali ako ti je dobro naplatio to ti je trebao odmah napraviti.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


niko33

Najgore je to kaj sam dosta platil jer je bil jedini koji je pristal sirit blatobrane-i onda vic,dolazim po auto i kao "zaboravil"je na to :budala:
Sutra vozim auto natrag nek rijesi blatobrani i nek nekaj rijesi s razlikom.

gokiSP

Kazem, razliku u boji moze rijesiti jedino uspricavanjem boje na vrata i haubu. Samo pazi da ti to odradi kako treba i polakira cijele elemente lakom jer ce u protivnom trenutno izgledati dobro, ali s vremenom ce se vidjeti kraj laka.
Daj neku sliku situacije ako nije tajna

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


niko33

Slab mi je mob za sliku kvalitetnu.
Bili smo kod lika koji je mjesal boju,preuzel dio krivice tak da ide lakiranje ispocetka(djele trosak)
Cisto sam iznenaden ostal da budu tolko fer.
Javim ishod...