Sredstva za pranje i održavanje vozila

Autor XXX-Man, 07 Lipanj 2016, 19:48:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

XXX-Man

Siguran sam da ima dosta forumaša koji peru aute sami u dvorištu pa molim preporuku nekih kvalitetnijih sredstava za pranje i održavanje vozila izvana i unutra, a da opet nije preskupo :)

TakoÄ'er bi bilo korisno ako netko zna gdje nabaviti povoljnije da kaže :)

Sonax mi se pokazao dobrim, mišljenja?
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

cvike19

ova tema bi zbilja bila korisna
i mene zanima...pocevsi od ebay na dalje...

AntonioK

Jedino koristim Sonax proizvode,a sa ovim drugim markama tj,povoljnijim se nisam služija
kupujem ih u sparu

danci1993

mene zanimaju pjene za predpranje, gdje ih kupit i kako ih nanjet ?

danci1993

bio sam siguran da ce ova tema zaživit :D

XXX-Man

I ja...
Valjda ljudi ne peru aute...

Poslano sa Xiaomi Redmi 2 Advanced koristeći Tapatalk

http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

punto mk1

mene zanima s čim oprati siceve a da ih ne oštetim

FileFixer

Ja sam ih prao sa nekim sredstvom za tkanine. Mislim da je nekakav MrBang. U boci je sa Å¡pricaljkom... Roza boca sa plavom Å¡pricaljkom...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk


                          E=mC^2 +/-3dB

vlatko11

Citat: punto mk1  u 30 Lipanj 2016, 17:37:36
mene zanima s čim oprati siceve a da ih ne oštetim
Alfa care čistač unutrašnjosti vozila.
Imaš ga i u Plodine,boca sa raspršivačem od 0.5l. Cjena cca 30+kn. Odlično obavlja zadatak. Našpricaš,ostaviš minut-dva i obrišeš vlažnom jelenskom kožom.

punto mk1

ima to čini mi se u kauflandu , uvik san biža od alfacare-a jer su im oni sprejevi za plastike loši , što mislite o onoj pjeni tuff se zove ja mislin , ako se dobro sićan za nju su govorili da je dobra

danci1993

Ja sam bas prije tjedan dana isao probat ocistit tkaninu sica jer imam male povrsinske flekove. U lavor obicne vode malo čarlija za veš cisto da dobijem pjenu, uzeo najobicniju krpu, namocio, iscjedio, trljao po mrlji i otislo je. Ja sam zadovoljan :sretan2:

Delta TD

Sjedal van minivas prespricati ih onda meka cetka i Opal za tepihe, isprati i na sunce s njima dok se cijede i suse udedit podni tepih i ostalo pa je auto nakon toga kao nov
098871798

danci1993

Citat: Delta TD  u 01 Srpanj 2016, 10:01:49
Sjedal van minivas prespricati ih onda meka cetka i Opal za tepihe, isprati i na sunce s njima dok se cijede i suse udedit podni tepih i ostalo pa je auto nakon toga kao nov
nece ostat flekovi ako se ne izvuce voda sa usisavacem ?

Dr.Grande

Citat: punto mk1  u 30 Lipanj 2016, 22:23:08
ima to čini mi se u kauflandu , uvik san biža od alfacare-a jer su im oni sprejevi za plastike loši , što mislite o onoj pjeni tuff se zove ja mislin , ako se dobro sićan za nju su govorili da je dobra
Tuff Stuff pjena za tapecirung, tepihe i sl. u autu. Imao sam ju i super je, odraÄ'uje svoj posao kako se i reklamira. Nekih 40ak kn. Sad imam Lidlovu pjenu za tapecirung koja je jeftinija, ali ostavlja super miris i radi jednako dobro kao i TS. Na ovim vrućinama posuÅ¡e se sjedala za čas ako istrljavaÅ¡ pjenu mokrom krpom.

Green Punto

danas izvadeno, oprano opalom, nakon toga vanish i isprano sa miniwashom nakon oba sredstva :)

screenshot

take a screenshot

imagehosting
Cuore Sportivo   :wiii: