Grande Punto 1.3multije 6v sport

Autor marino4444, 05 Listopad 2015, 20:27:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marino4444

Evo ovako, nalazim se u njemačkoj i našao sam jedan istoimeni auto čovjek mi je rekao da trebam promjeniti remen na autu, a ja koliko znam 2007.godina ima lanac i auto ima 120 tisuća, ne razumijem dobro njemački jel se nešto drugo mjenja oko te kilometraze? Hvala

Lima_ri

1.3 ima lanac , jesi ga cuo kako radi ,dali se lanac cuje , pred malo malo je bila tema o gp i lancu pa ju nadji i malo procitaj. Jedini drugi remem je kanalni,mozda je mislio na njega :82:
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

marino4444

Vidio sam ga samo na slikama, za vikend ga idem gledat.... Rekpa mi je da odem kod mehaničara da mi napravi ponudu za servis i da će za toliko spustiti cijenu

boombee

Nigdje mu u uputama ne stoji interval na kojem se mjenja lanac ali u praksi mjenja se kad se počne "čuti" a tu nema pravila, neki se ni nakon 250 000 ne čuju a ja sam mijenjao set lanca na 130 000 i bilo je u zadnji čas  :ok:
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

marino4444


boombee

Ima več godina dana pa se baš ne sječam ali mislim da me je set sa dobrim popustom izašao oko 1000 kn + još vodna pumpa, ona brtva sastarne, + ulje i filter+ ruke , dobro preko 2000 kn
NIJE BITNO DIZLO ILI BENZ GLAVNO DA JE TURBO

draĹžen.os

U ovlaštenom Fiat servisu u Osijeku nedavno mijenjao na 1,3 multijetu. Lanac, lančanici, vodilice lanca, zatezač lanca, brtva, ulje, filter ulja i rad cca 3.600 kn.