Grande Punto - 1.4 8V - klima ne radi

Autor alankis, 25 Srpanj 2016, 17:45:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alankis

Pozdrav forumašima,

Kupio sam pred mjesec dana GP, klima je pred mojim očima napunjena i dopunjena (prodavač je inzistirao), no od početka mi je relativno neuvjerljivo hladila, da bi jučer primjetio da uopće ne radi, a niti ne čujem ono karakteristično puhanje kompresora/ventilatora u predjelu motora, kad se izaÄ'e van iz auta da klima radi.

Sumnjam da negdje pušta, no kako nisam stručnjak, a niti nemam alat i znanje, otišao bi s autom negdje da mi se pogleda, popravi i napuni klima.

Ima netko preporuku negdje u Zagrebu da odem?


franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Ivek Zapresic

Mislim da ti se necuje jer nemas dva ventilatora,takav punto i ja imam pa je i meni bilo čudno da ne grmi kak zna inače.

topolino

Mislis imas dva ventilatora pa oba rade manjoj brzini i rade manje buke nego jedan sa dvije brzine?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

alankis

Citat: franjo-fritz  u 25 Srpanj 2016, 21:08:10
Hrastinski baštijanova

Hvala, vidjeti ću neka mi prvo napravi dijagnostiku. Netko mi je i nekog Kuharića preporučio u Rudešu isto, zna netko nešto više o njemu?