Daily 35-150

Autor Boxer, 24 Listopad 2023, 19:39:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Boxer

Nakon 17 godina druženja ustupio je mjesto mlađem bratu...ako me ovaj bude služio kao stari bit ću oduševljen. O nekakvim razlikama je suvišno govoriti, ipak je to 12 godina noviji kombi al za sad zadovoljan, najveća razlika je u voznosti, ovo čudo se vozi kao auto, leži nevjerojatno i pun i prazan, u zavojima doslovce kao s autom :) Potrošnja je 2 litre manja u odnosu na 3.0, motor je 2.3, 150ks.







Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

topolino

Cestitke.
Koja mu je nosivost? Vidim da je najveca verzija karoserije, ali nisu dupli kotaci iza.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tom

#2
Super kombi, prema ostalima vrh.
Imamo model 35S21, 150 kw, ručni 6 brzina, bijesna oprema za kombi, naš je kraći, iza zadnjeg kotača ima samo jednu bočnu lampu.
Piše da mu je nosivost 1460 kg. Potrošnja 8-10 litara, na talijansku naftu po autostradi pokazuje da ide 175-180.
Do sad ga nismo tovarili do kraja, ali sve kaj smo vozili nije ni osjetio

Jedina zamjerka su ledice na prednjim lampama, već su do sad izgorile tri puta, a ono u 4/2024 bude star dvije godine
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Boxer

Citat: topolino  u 25 Listopad 2023, 06:17:23Cestitke.
Koja mu je nosivost? Vidim da je najveca verzija karoserije, ali nisu dupli kotaci iza.

1410kg
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Boxer

#4
Citat: Tom  u 25 Listopad 2023, 07:48:36Super kombi, prema ostalima vrh.
Imamo model 35S21, 150 kw, ručni 6 brzina, bijesna oprema za kombi, naš je kraći, iza zadnjeg kotača ima samo jednu bočnu lampu.
Piše da mu je nosivost 1460 kg. Potrošnja 8-10 litara, na talijansku naftu po autostradi pokazuje da ide 175-180.
Do sad ga nismo tovarili do kraja, ali sve kaj smo vozili nije ni osjetio

Jedina zamjerka su ledice na prednjim lampama, već su do sad izgorile tri puta, a ono u 4/2024 bude star dvije godine

Ja sam tražio 3.0 ali su sa jednostrukim kotačima rijetki kad je u pitanju najveći a dvostruke nisam htio, pretvrd je i među muldama se puno gubi.

Po pitanju max brzine moj ide 175 po satu.
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Tom

#5
Da, to si u pravu. Prije smo imali s duplim kotačima, bio je tvrd, bučan, spor.
Kad smo kupovali nismo mogli uzeti največeg jer su bili obavezni dupli kotači i automatski mjenjač.
Uzeli smo manjeg od 16 kubika prostora, a na njega mogu ići obični kotači i ručni mjenjač
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Boxer

Duplak je legalan ilegalan kombi kad jednostruka osovina ima veću nosivost :)
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...