Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK


Mike20

Da,sve je isto.
Samo nisam našao zasad.
Papučice od Sporta su bile po raznim oglasima 1000kn, al sam uspio ih nabaviti dosta jeftinije

M.K.

Citat: Mike20  u 24 Prosinac 2020, 14:01:41
Stigla krama  :haha7:






Pozdrav Mike,

Uzeo sam si iste felge kao i ti, pa me zanima imas li kakvih razlika u ponasanju, udobnosti i sl., s obzirom da su 18?
Jos nisam nacisto bili ih montirao, s obzirom da nemam gume, pa da se ne zaletim.

I jesi li imao problema oko upisa u prometnu, mislim ovo je sve serijski, ne bi trebalo biti frke?

Mike20

Daleko su neudobnije od 205/55/16, ko da se voziš na drvenim kotačima s malo gume.

Ja imam upisano u prometnu 225/45/18, malo udobniji profil al 30-50% skuplje od 40 i teško je naći koja nije XL, a one su još neudobnije.

Serijski idu 225/40/18 na Deltu i Bravo

M.K.

Citat: Mike20  u 19 Veljača 2021, 18:11:42
Daleko su neudobnije od 205/55/16, ko da se voziš na drvenim kotačima s malo gume.

Ja imam upisano u prometnu 225/45/18, malo udobniji profil al 30-50% skuplje od 40 i teško je naći koja nije XL, a one su još neudobnije.

Serijski idu 225/40/18 na Deltu i Bravo

Hmm, meni su trenutno na Delti 225/45/17, te su mi upisane u prometnu, nisam čuo iskreno da imaju 225/45/18?
I gledao sam baš cijene guma, čine mi se 18 skuplje, nego 17.

Za ne falit, prošle godine sam uzeo nove gume, iskeširao 3.000 kn, pa sam sad baš u nedoumici da li ulagati u nove...

Mike20

Promakao mi post iznad.
Prijašnji vlasnik je upisao tu dimeziju.
Isto ima upisana 195/55/16
Naravno, skuplje su čim su dimenzije van onih koje su u toj klasi najjeftinije (40 profil na 225 širinu)

Eto proslinila brtva na izmjenjivaču topline, to je ona verzija s brtvom iz jednog dijela, koje nema zasebno za kupiti nego cijeli sklop 1500+ kn.

Imam joÅ¡ pokoju u rezervi koje su napravljene  :grin:



Pošto nisam našao oslonac za nogu original, poslužit će i kineski


Moram još prednju šajbu zamijeniti, kamenčić ju oštetio pa ide druga. Inače su cijene cca 4000kn u ovlaštenom, 2600 kn zamjenska sa senzorima, deblja akustična mislim da je Plikington.

Da se joÅ¡ neÅ¡to dalje nebi dogaÄ'alo, skinuta oznaka Chryslera s maske  :haha7:




Tooutman

Vis sam ti govorio :). Kaj od kamencica se bas rascvjetala sajba?. O svoj trosak bus je mijenjao?

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Imala je već jednu popravljenu "zvjezdicu", sad je iz druge se proširila crta kod brisača.
Osigurana je preko police tak da bude zamijenjena

AntonioK

Ja sam na 500 sam skrpao udarac od kamenčića na šajbi(Patetex repair epoxy)

Mike20

Manja oštećenja se mogu odlično pokrpati

Mike20

Par ledica krepalo/počelo tinjati na 3.stop svjetli, pa sam ga zamijenio s novim, OEM



Cijev usisa ispucala kod dosjeda na turbinu, pa sam i nju stavio novu, OEM



Za probu sam stavio druge original rabljene amortizere koji su malo odvozili, i osjeti se koliko su udobniji od Kayabe. Daklem istina je Å¡to sam čuo na par strana da je Kayaba tvrÄ'a, bolje "lupa" i da je po tom pitanju Sachs bolji

Mairon

Kayaba je tvrda boli glava. Ali traje... Ja bi sada Å¡to udobnije amortizere, ostario sam lagano.

Mike20

Očito, nisam o tome puno razmišljao dok nisam naišao na par komentara po netu.

Tebi treba onda isto neki W211  :haha7:

Miha.


Mike20