Bušenje tablica

Autor 2mario2, 27 Siječanj 2016, 10:10:45

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

2mario2

Danas sam se malo poigrao s tablicama i skinuo okvire, izbušio rupe u tablicama, naljepio iza spužvu i zakeljio natrag jer meni osobno puno ljepše vidjet bez okvira





Skužio sam usput da mi ne radi osvjetljenje tablice, promijenio opet žarulje samo ne rade i dalje. Moram nać izvor tog problema i riješit jer naravno da se za to prije nije marilo nažalost

A i skidat ću oznake s auta jer ima frend na svojem tako i baš mi je onak sjelo super za vidjet

kiky776

Zašto nisi samo zaljepio tablice ? ovako sa šerafima ne izgleda baš nešto, barem meni
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

2mario2

Citat: kiky776  u 27 Siječanj 2016, 15:36:23
Zašto nisi samo zaljepio tablice ? ovako sa šerafima ne izgleda baš nešto, barem meni
Nisam imao te trake, a i iskreno ne vjerujem nekak tome previše. Šrafe ionak budem mijenjao jer su ovi crni i vide se jako, a mogu i s onim popnitnama zakeljit i onda sam siguran da bude držalo

2mario2

Citat: tono92  u 27 Siječanj 2016, 16:00:33
Uzmes lijepo one sarafe za knauf (crni) 4 komada i kroz slova probusis i nema sanse da se vidi , ovak bode i oci kad stavis crni saraf na bijelu boju od tablice
e, tog se nisam ni sjetio. Mislim da budem i tako riješio na kraju

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

franjo-fritz

Ljepit da, busiti ne. Zbog buÅ¡enja tablice ako naletis na nekog nadrkanog moze ti zaljepit kaznu i skinuti tablice jer su "unistene".. 
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

casual

tablica je državna imovina, isto kao i novac
i uništavanje iste je kazneno djelo

tako da, sretno  :)

Boxer

Daj ga složi prvo da ne izgleda ovak jadan :(


Citat: casual  u 27 Siječanj 2016, 18:49:48
tablica je državna imovina, isto kao i novac
i uništavanje iste je kazneno djelo

tako da, sretno  :)

Ja znam nekolicinu koji su mjenjali tablice baš radi toga
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

casual

Citat: Boxer  u 27 Siječanj 2016, 19:36:48
Daj ga složi prvo da ne izgleda ovak jadan :(


Ja znam nekolicinu koji su mjenjali tablice baš radi toga

a ovi ko psi samo čekaju bilo kakvu grešku da mogu kazne lupati
danas po gradu, gledam i ne vjerujem kako ekipa pada

Boxer

Vidio neki dan momka koji je popušio tablice jer je preko njih zaljepio EU oznaku pa ju pred njima nije mogao skinut... :)
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mato

Citat: Boxer  u 27 Siječanj 2016, 20:19:09
Vidio neki dan momka koji je popušio tablice jer je preko njih zaljepio EU oznaku pa ju pred njima nije mogao skinut... :)

Ja sam sebi na prednju i zadnju tablicu poljepio naljepnicu HR jel bi mogli radi toga da me ***   :tres:
Di neki koce FIATISTI daju gas

chico2288

Mene su na slovenskoj granici natjerali da skinem EU naljepnice...
Ali recimo u njemačkoj viÄ'am dosta auta koji imaju probusene i prisarafljene tablice.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk


kiky776

Meni nikad nije bilo jasno zaÅ¡to ekipa lijepi te eu/hr naljepnice na tablice  :zbunj
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Boxer

Citat: tono92  u 28 Siječanj 2016, 00:53:40
A jbg onda ih moras imat ako ides svako malo....

Zbog cega si trebao skidat EU ?? Pa oni su isto u EU al nekuzim cemu skidanje

Nemaš ti kaj ljepit po tablicama pa taman da imaš sliku kolinde u toplessu
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Citat: casual  u 27 Siječanj 2016, 20:14:26
a ovi ko psi samo čekaju bilo kakvu grešku da mogu kazne lupati
danas po gradu, gledam i ne vjerujem kako ekipa pada

A koji su to kao psi????

I treba, sve prekršaje kažnjavati jer si neki malo previše umišljaju, a posebno kad ulaze u rasprave a nisu u pravu.

Posebno ove mlade vozače, šteta što su neke odredbe ukinute, treba još to postrožiti do neke 24. godne, posebno za alkohol, za malde vozače nebih stavio nikakve plative novčane kazne, samo zatvor, da poslije možeš ekipi prepričavati kako si pametan bio

Bušenje tablica rupom 2-3mm nije neka greška, one i dalje nemaju nikakvih dodanih znakova na sebi da bi bile nevažeće, pa ak malo dodirneš stup, pa nećeš ih mijenjati ak su svi znakvoi čitljivi, a malo je svinuta u kutu

Ovo s njaepnicama EU je u biti krivotvorenje, jer si originalnu ispravu (tablice) preinačio na način da ih prikazuješ kao original, a kao takve tj. u tom izdanju ne postoje, nisu propisane u takvom izgledu zakonom