trebam pravni savjet

Autor topolino, 21 Kolovoz 2016, 21:45:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Tono92

Citat: topolino  u 09 Rujan 2016, 21:58:18
Od 23. kolovoza auto se parkira na oznacenom parkirnom mjestu posto ima mjesta, da neki dan nadem otkacenu metlicu brisaca sa rucke. Tako da izgleda kao da je metlica na rucici, a nije. Rezultat je kada upalis brisac metlica otpadne i rucka riba po staklu.
Nekome si se ti opasno zamjerio , daj postavi neku kameru pa ces znat ko ti radi probleme

topolino

Mislim da znam u cemu je problem. Od svega sta sam mislio je palo u vodu, nakraju ce ispasti da su "krivi" moji psi. Vec duze vremena jedan od stanara i nekoliko susjeda dovode svoje pse na wc. Vec su mi se zalili da moj pas (koker) posere hrpu govana za psa velicine njemackog ovcara. Ja sam im rekao da odjebu jer pas velicine kokera nemoze posrati hrpu vecu covjeka, onda su donosili zeni u susjednu zgradu govna na vrata, a zena ima maltezera :DD
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

Skupilo se nesto love i ide se u shoping za kamericu. Kameru mislim staviti u auto, medij pohranjivanja micro sd 16GB, napajanje preko USB (pozeljna nekakva baterija), nocna slika nije presudna posto su pocinitelju narasla jaja pa u po bjela dana pocini zlocin.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

tupi kut

kako je ovo zavrÅ¡ilo???     :tup: :tup:
miki ZD

topolino

Odselio zivjet sa curom. Tako da trenutno vise nema problema.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: