Main Menu

Steta

Autor Gogxy, 08 Rujan 2016, 22:16:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gogxy

Pozz ekipa ako sam fulao neka netko premjesti topic i unaprijed se ispricavam...

Situacija je slijedeca jucer ukutro zenska me spuca i na stilu mi razbije zadnji branik udubi blatobran i pukne boja, i malo ogrebe vrata! Priznala krivicu i danas isli na procjenu lik poslikao sve i cekam ponudu sad me zanima ako je imao tko u skorije vrijeme slicnu situaciju kako su procjenili imam sa druge strane na braniku ostecenje dal ce to utjecat na procjenu jel bi mogli radi toga snizit cijenu? Hvala




Sent from my iPhone using Tapatalk

Boxer

Daj neku sliku da vidimo
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

dinko1981

Kako god procjenili zali se i velika je vjerojatnost da ce povecat cifru pa ti mozda i ostane koja kuna u dzepu ili ces ga dat u servis pa nemas brige ali nece ti nista ni ostat viska love

gandi

Susjeda je imala sličnu situaciju. U prometnoj je dobila udarac u zadnji desni kut, a od prije je imala oštećen zadnji lijevi kut. Na obje strane je bio oštećen branik i blatobran. Osiguranje je priznalo štetu na desnoj strani auta, u dogovoru sa piturom je popravila sve, a osiguranje je njemu isplatilo koliko je tražio.
--->>>    click here      <<<---

Gogxy

Ma ja neplaniram ni popravljat nego uzet lovu ionako je sam izgreban i izrazbijan neisplati mi se...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gogxy

Citat: Boxer  u 08 Rujan 2016, 22:25:12
Daj neku sliku da vidimo




Sent from my iPhone using Tapatalk

Gogxy

Citat: gandi  u 08 Rujan 2016, 22:36:24
Susjeda je imala sličnu situaciju. U prometnoj je dobila udarac u zadnji desni kut, a od prije je imala oštećen zadnji lijevi kut. Na obje strane je bio oštećen branik i blatobran. Osiguranje je priznalo štetu na desnoj strani auta, u dogovoru sa piturom je popravila sve, a osiguranje je njemu isplatilo koliko je tražio.
E to se i bojim na desnoj strani je branik udaren i zagreban ali nije puknut a na lijevoj di me spucala je pukao i sad ce vjerovatno platit samo farbanje tog djela branika iako kako kazem strana koji sam zagrebao sam nije puknuta...


Sent from my iPhone using Tapatalk

gandi

Osim ako ti ne priznaju novi branik. Onda se cijeli farba. Zavisi koliko je jako popucao.
--->>>    click here      <<<---

Gogxy

Citat: gandi  u 08 Rujan 2016, 23:02:08
Osim ako ti ne priznaju novi branik. Onda se cijeli farba. Zavisi koliko je jako popucao.
Ima gore sam slike stavio nije jako ali je pukao...


Sent from my iPhone using Tapatalk

gokiSP

Ovisno o godini i vrijednosti autu, za ovo ces dobiti cca 2000 do maksimalnih 3000. Realno gledajuci, popravak steta nije veci od 2000.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk


vedri28

Poštovani. Ako je branik za zamjenu (što se kod Vašega ne bi reklo) onda Vam plate cijenu branika i ostalih radova umanjeno za ranije oštećenje. Ovo u praksi ostavlja puno mjesta za natezanje i, nažalost, isplatu neadekvatnog iznosa.

S druge strane, u Vašem slučaju najvjerojatnije će ići ponuda za pituranje branika. Pitura se cijeli, a s obzirom na ranije oštećene postoji mogućnost da će biti nekih umanjena.

Da li ste se odlučili za opciju novčanog obeštećenja ili plaćanja izravno na račun servisa koji će popraviti štetu?
Punto 188.2 1.2 16V
Stilo 1.4 16V
Bravo 1.9 JTD 120

dinko1981

Citat: vedri28  u 09 Rujan 2016, 06:44:39
Poštovani. Ako je branik za zamjenu (što se kod Vašega ne bi reklo) onda Vam plate cijenu branika i ostalih radova umanjeno za ranije oštećenje. Ovo u praksi ostavlja puno mjesta za natezanje i, nažalost, isplatu neadekvatnog iznosa.

S druge strane, u Vašem slučaju najvjerojatnije će ići ponuda za pituranje branika. Pitura se cijeli, a s obzirom na ranije oštećene postoji mogućnost da će biti nekih umanjena.

Da li ste se odlučili za opciju novčanog obeštećenja ili plaćanja izravno na račun servisa koji će popraviti štetu?

Kolega opusti se, nemoras pisat post u vidu sluzbenog dopisa.

Gogxy

Citat: vedri28  u 09 Rujan 2016, 06:44:39
Poštovani. Ako je branik za zamjenu (što se kod Vašega ne bi reklo) onda Vam plate cijenu branika i ostalih radova umanjeno za ranije oštećenje. Ovo u praksi ostavlja puno mjesta za natezanje i, nažalost, isplatu neadekvatnog iznosa.

S druge strane, u Vašem slučaju najvjerojatnije će ići ponuda za pituranje branika. Pitura se cijeli, a s obzirom na ranije oštećene postoji mogućnost da će biti nekih umanjena.

Da li ste se odlučili za opciju novčanog obeštećenja ili plaćanja izravno na račun servisa koji će popraviti štetu?
Nisam jos nista cekam ponudu a svakako planiram uzet novac... Cuj nije potrebno mjenjati? Jel puko puko ke necu nikakvo krparenje znaci moraju platit novi a sad ocel umanjit za ostecenje na drugoj strani budemo vidili...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Boxer

Platit će ti lakiranje cijelog ali zamjenu ne
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Odi u ovalšteni da ti naprave procjenu popravka, oni imaju naveće cifre, nek bude 4000kn
Kad dobiÅ¡ iznos-ponudu od osiguranja, nek bude 2000kn, doÄ'eÅ¡ im s tim papirom i pristaneÅ¡ na 3000 na ruke/ili piÅ¡eÅ¡ žalbu da ti je tih 2000kn premalo.
Ovo je samo primjer