Main Menu

info: kazna

Autor topolino, 24 Veljača 2017, 19:40:45

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Danas me zaustavi policajac nakon izvrsene dostave u pjesackoj zoni. Bio sam sa sluzbenim 50ccm kymco cargo scoterom, stavio kacigu i krenuo. Kad zaustavi me policajac nakon 10m. Uglavnom dobio upozorenje, inace kazna je 2000kn, 6mj. bez vozacke za 50ccm kategoriju  :82:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Za kaznu od 2000kn ne možeš dobiti upozorenje.
Uopće ne kužim o kojem prekršaju je riječ, daj malo pojasni

Boxer

Koliko vidim vozio je motor u pješačkoj zoni ?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Za to se ne ostaje bez vozačke, i kazna nije ni blizu tolika

devaST

Jesi dobio upozorenje. Jesi briga te kolika je kazna jer viruj mi za pjesacku zonu nebi trebala bit mala. Prosa si liso a sljedevi put ga poguras kroz pjesacku pa vozi dalje

crev1986

do 50 ccm je moped tako da nebi trebao dobit takvu kaznu

topolino

Zaustavio me kontakt policajac, tj. oni sta setaju po kvartu. I meni se cini pretjerano i glupo, jer dolaze gradevinari, posta, smecari i njih se nedira. Dobro da sam bio sa privatnim ili sa necim vecim, ali ovako. Em su stavili 4 mjesta za dostavu, dva kod trznice i dva kod glavne apoteke koja reguliraju dva prometna redara (a uvjek je neki njihov poznanik parkiran na tim mjestima) i zona pokriva dobar dio sireg centra.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

300kn je vožnja vozilom po pješačkoj zoni ako nema znaka, ako ima znak zabrane, 500kn

zetsthebunny

Koliko znam u pjesackoj zoni je zabranjen promet za motorna vozila, a skuter i moped do 50ccm su vozila na motorni pogon... Preko nekoliko puta sam prelazio kroz ZG Trga pored policije i nikada nisu reagirali ne mene i naravno nikad nisam divljao po pjesackoj zoni nego lagano sam plazio...

Sent from my E2003 using Tapatalk

+385977970759 Zlatko

DiscoVolante

Budimo realni, svatko tko se vozi motorom dnevno napravi bar 5-6t kn kazni kad bi zbrojili sve prekršaje...

Nedavno sam s prijateljem i poznanikom koji radi u policiji iÅ¡ao baciti Ä'ir do OmiÅ¡a, oni na XT-ima, ja na maxi skuteru i kad smo počeli zbrajati sva pretjecanja kolona, preko pune linije, fina svota bi se tu nakupila.

topolino

Divljaci. Ja i da hocu mogu preticati samo biciklu uzbrdo :facepalm:
E da. Sta se sve moze sa onom motorolom raditi. Provjeravati podatke bez da zoves centralu i trazis provjeru?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Nek ti policajac sljedeći put demonstrira kako provjerava.  :smile:

danijel044

Bez zvanja centrale moze se doznati vlasnik nekog vozila po broju reg.
Dobijes ime i prezime ,datum rodjenja...

topolino

Predpostavio sam da su to malo unaprijedili.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: