Osiguranja od automobilske odgovornosti

Autor Michael, 09 Travanj 2017, 12:17:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gandi

Citat: Tooutman  u 10 Travanj 2017, 12:25:45
Znači on ugovori posao, na ime dotičnog osiguranja i dalje nek se oni natežu, tuže itd?

Znači tako bi moglo ići? A isto tako bi uopće izvoÄ'ač htio napraviti tako jer zna da će tu biti natezanja?
Procedura ti je slicna ili ista kao i za popravak auta kad osiguranje placa servisu, a vlasnik nema nikakve veze s novcem.
Jedan moj susjed je na takav nacin popravljao zid na kuci i tako je nesto spominjao.

Pa nisu bez razloga osiguranja za KR i ZG tablice najskuplja.
Statisticki bi i osiguranje za DA tablice trebalo biti u istom rangu.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon
--->>>    click here      <<<---

Tooutman

Citat: gandi  u 10 Travanj 2017, 13:00:52
Procedura ti je slicna ili ista kao i za popravak auta kad osiguranje placa servisu, a vlasnik nema nikakve veze s novcem.
Jedan moj susjed je na takav nacin popravljao zid na kuci i tako je nesto spominjao.

Pa da ali to oni moraju potvrdit ili? Pitam radi tog razloga jer da ne bi bilo da ti popraviš i onda ti oni seru da se ovo moglo popravit na ovakav ili onakav način. Recimo mene bubne neko u vrata i ja zamjenim vratima novima, i onda mi osiguranje radi probleme da sam mogao to popraviti na način da sam ravnao vrata.

Ovaj primjer s vratima je na tu foru da ako je auto noviji od 5 godina onda se mijenjaju a ako je stariji onda se ravnaju. Tak bar čuo. Jer koliko znam osiguranje želi od njega znati da koliko je ograda stara pa na tu foru (kao sa autima, dok im pada cjena ) dati manje novaca.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

gandi

Neznam sad te detalje.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

Mike20

Bilo je i osporavanja računa od servisa-u ovim slučajevima gdje sve ide direkt preko izvoÄ'ača radova bilo koje vrste
Rijetko, ali je bilo

Multijet

Ja sam do sada išao do svojeg majstora i rekao da želim auto kakav je bio prije nezgode. Dao mu podatke počinitelja i njegova osiguranja i čekao da nazove kada je auto gotov. Do danas tri slučaja i nemam problema, a kako je to on naplatio uopće me ne zanima
0989739290

gandi

Bilo je ako ti osiguranje prizna recimo desnu donju vilicu, a ti bi promjenio sve 4

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

malizuti

Citat: gandi  u 10 Travanj 2017, 08:28:00
Tempra 48 kW

AR 159 88 kW oko 300 kn više u istom osiguranju (Euroherc)

Alianz mi je dao ponudu na 960 kn za Tempru, ali uz neke čudne i okrnjene stavke i na račun kupnje osiguranja preko weba.

Alianz ima stavku "Vozač amater" koja malo poskupljuje policu i na pitanje za to oni kažu:

Mladi vozači - kod većine osiguravatelja su to svi do 30 godina života ili do 10 god vozačkog staža.

Sa svakim osiguranjem se nateže oko naplate. Samo s nekima više, s nekima manje. Nas je konkretno Basler (Uniqa) zavlačio sa odobravanjem popravka Škode, iako su imali policijski zapisnik po kom je njihov klijent bio apsolutno odgovoran za štetu. Kad smo se zaprijetili da ćemo auto popraviti sa vlastitim kaskom onda su momentalno odobrili popravak.
Druga stvar, kad se vidi da sa nagodbom sa osiguranjem ne ide, lijepo se auto odveze u konkretan servis, pa neka osiguranje rješava račun s njima.
Isto vrijedi za tvog susjeda. Neka naÄ'e firmu koja će mu napraviti ogradu i koja će osiguranju ispostaviti račun, a ne se navlačiti i gubiti živce.

Imam kod 95 upisan u dozvoli i opet me u svim osiguranjima smatraju mladim vozacem bez obzira na skolu i broj preÄ'enih kilometara bez nezgoda di bi ja bio kriv.

gandi

Mjesas pojam mladi vozac i vozac amater.
Apsurd je sto netko sa 22 godine legalno smije voziti ralicu po autoputu, a u B kategoriji je bio u prekrsaju ako vozi auto jaci od 75 kW.
Da, znam da su brojevi sada malo drugaciji, ali moj slucaj je jos iz tog vremena.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

malizuti

Citat: gandi  u 10 Travanj 2017, 18:09:58
Mjesas pojam mladi vozac i vozac amater.
Apsurd je sto netko sa 22 godine legalno smije voziti ralicu po autoputu, a u B kategoriji je bio u prekrsaju ako vozi auto jaci od 75 kW.
Da, znam da su brojevi sada malo drugaciji, ali moj slucaj je jos iz tog vremena.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

Sa 24 godine spadam u mladog vozaca ili vozaca amatera ako imam kod 95? Euroherc i ostali me smatraju uredo mladim vozacem bez iskustva i sukladno tome ide 20% gore cijena. A zivim od voznje i vozim svaki dan...

gandi

Ajde to njima objasni

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

malizuti

Citat: gandi  u 10 Travanj 2017, 19:16:25
Ajde to njima objasni

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

Najbolje je kad mi vele da nisam mladi vozac u c i c+e kategoriji a u b jesam :) znaci na cesti di je ogranicenje 70km/h sleper od 40 to a smijem voziti 70km/h a automobil od 1 tone 60km/h.

Hrvatska logika  :wtf:

Michael

Citat: Mike20  u 09 Travanj 2017, 12:28:57
Nemoj se prerano veseliti, budeš vidio sljedeće godine dal bude isto tak
Nije ni trajalo dugo, promijenili su uvjete tjedan dana nakon što smo dobili ponudu. Cijena sadašnje ponude je za cca. 450kn veća.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Mike20

Mladi vozač si radi godina starosti.
Ne radi dosadaÅ¡njih prijeÄ'enih km.

To su mogli komtono ukinuti, jer bit priče-divljanje 18godišnjih klinaca je ipak povezano sa malo prejakim autima.
Zato je apsurdo imati mladoga vozača s nekim ograničenjima, dok isti taj mladi vozač od prvog dana posjedovanja vozačke može legalno voziti auto od 800KS (ne kamion)

Osiguranja provde politiku kako njima paše, ako im je bolje pozivati se na neke druge zakone, tak će napraviti

malizuti

Citat: Mike20  u 24 Travanj 2017, 11:16:59
Mladi vozač si radi godina starosti.
Ne radi dosadaÅ¡njih prijeÄ'enih km.

To su mogli komtono ukinuti, jer bit priče-divljanje 18godišnjih klinaca je ipak povezano sa malo prejakim autima.
Zato je apsurdo imati mladoga vozača s nekim ograničenjima, dok isti taj mladi vozač od prvog dana posjedovanja vozačke može legalno voziti auto od 800KS (ne kamion)

Osiguranja provde politiku kako njima paše, ako im je bolje pozivati se na neke druge zakone, tak će napraviti

Mladog vozaca zakon opisuje kao vozaca koji nema iskustva u procjeni situacije na cesti, prilagodbi brzine voznje trenutnim uvijetima na cesti i iskustva u kontroli vozila u raznim situacijama.

Netko tko svaki dan vozi i zivi od voznje sigurno ce steci to iskustvo nego netko tko vozi povremeno. Bilo bi postenije da jednostavno vele, tebi cemo dici cijenu jer nam se ne svida tvoja frizura nego da me trpaju u isti kos sa mladima koji divljaju i prave *** na cesti. Reci mi da sam isti kao tako neki bedak je uvreda za mene.

Michael

Citat: malizuti  u 24 Travanj 2017, 20:03:16Bilo bi postenije da jednostavno vele, tebi cemo dici cijenu jer nam se ne svida tvoja frizura nego da me trpaju u isti kos sa mladima koji divljaju i prave *** na cesti. Reci mi da sam isti kao tako neki bedak je uvreda za mene.
Ovo je isto uvreda ostalim mladima, nisu svi divljaci i prave sranja na cesti.
Kako će oni znati tko divlja i radi sranja na cesti, pa da mu dignu cijenu auto osiguranja? Tražeći od svakoga mladog vozača ispis prekršaja ili da sva osiguranja imaju uvid u prekršaje? Koliko je to još dodatne papirologije?
Iako te osobno ne poznam, znam dosta vozača kamiona koji ne voze po propisima nakon Å¡to izaÄ'u iz kamiona i sjednu za volan auta, divljaju i rade sranja po cesti. ZaÅ¡to bi se onda oni isključivali iz ovog zakona?
Mladi jesmo, možda nemamo dosta iskustva, ali usporedite npr. vozača sa 25 godina i vozača sa 70 godina (čast izuzetcima, da ih ne trpam sve u isti koš)? Tko će prije uočiti neku kritičnu situaciju, prije reagirati i spriječiti ili samo umanjiti štetu/nezgodu? I još k tome imaju manje cijene polica zbog starosti? Ima previše stvari o kojima bi auto osiguranja morala imati uvid, da bi mogli raditi neke korektnije cijene polica.
Ja se ne bunim, znam da ću tu policu platiti svejedno, bila ona 1000kn ili 3000kn, jer mi auto treba. Bio bi sretniji da je 1000kn, ali znam kako sustav radi i da ne mogu protiv njega, pa se ne zamaram time.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)