Fiat 500C 1.2 Abarth prerada - atesti

Autor Brother, 18 Ožujak 2018, 20:49:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Ne bljazgajte. Sve piše na CVH. Vozi fiat, a ne abarth, tako da se taj abarth branik ne smatra tvornički.

Mike20

Daj, link. Ja to nisam nigdje našao

Brother

Citat: Miha.  u 20 Ožujak 2018, 15:29:40
Ne bljazgajte. Sve piše na CVH. Vozi fiat, a ne abarth, tako da se taj abarth branik ne smatra tvornički.
..... a Å¡to je abarth???.....

AntonioK

Znak koji je krasio  najjače verzije FIAT i Lancia automobile(Carlo Abarth u horiskopu Å¡korpija) :to:


gandi

#20
Sto ti pise u prometnoj u rubrici D.1?
A sto pise u istoj rubrici za Abarth 500?

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
--->>>    click here      <<<---

ozimin

Kaj si riješio sa gumama?
Pošto ja kad sam tražio papir iz Autocomerca po broju šasije koje mogu ić na moj (1.4 Sport) mogao sam max 16" upisat .

Miha.

Abarth je nešto tipa kao Novitec ili sl..Mislim da se Abarth nije ni mogao homologirat prije 2015. u HR.

Tvoj auto je sad u biti duži za 11.1cm, a time i nešto teži itd..


VI. UREĐAJI ZA ODVOD I ISPUŠTANJE ISPUŠNIH PLINOVA
1.   Naknadna ugradnja
2.   Zamjena tipno odobrenim s opremom drugog tipa


VIII. SAMONOSIVA KAROSERIJA TE Å ASIJA S KABINOM I NADOGRADNJOM
5.   Preinaka koja mijenja masu i dimenziju praznog vozila
8.   Preinaka ili naknadna ugradnja bočne zaÅ¡tite, stražnje zaÅ¡tite od podlijetanja, branika, spojlera i sl.



https://www.cvh.hr/propisi-i-upute/pravilnici/zakon-o-sigurnosti-prometa-na-cestama/pravilnik-o-ispitivanju-vozila/


Mike20

Glupost.

Ko i ovo:

(4) Bitniji popravak vozila, u smislu ovoga Pravilnika, je popravak karoserije ili šasije na elementima bitnim za prihvat elemenata oslanjanja, upravljačkog i kočnog mehanizma, prijenosa snage, osnovnih sklopova i dr.

Koji je auto nakon totalke di je otrgnuo cijeli most, bio na atestu?
Ili razbijen do Å¡ajbe di je motor ispao van?

Mike20

Tko je radio atest kad je stavio 17" umjesto 15" pa je auto 20 kila teži

Tooutman

Papir svašta podnosi. Ovo je barem original i sve paše na šeraf. Nadam se da nećeš imati problema. Samo šuti u vezi body-a a za felge budu skuzili sigurno.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Dimenziju neupisanih guma sigurno

skrooz

Novi clan na forumu i odmah dobije ovakve prodike. Za branike te sigurno nece nitko zajebavati, a mislim da se i sa felgama vozis bez ikakvih pitanja osim kad ces ici na tehnicki.
Super ti je 500. Kako se cuje sa auspuhom od abartha?

Stilo M

Previse filozofije digli oko svega
Za branike nikad niko nece nista pitat
Za felge bi neko mogo ako naletis na takvog ali ako hoces biti siguran,otidi na atest felgi i bok.. ja se vec 2 god vozim sa dimenzijama felgi koje nisu nikad bile na Stilu i nitko nikad nista pitao..Mislim na tehnicki i na policiju
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

topolino

To ispadne po pravilniku da ti pukne mjenjac ti moras raditi atest jer si ugradio drugi. Repariao letvu volana, radi atest. Itd ... :facepalm:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: