Fiat 500C 1.2 Abarth prerada - atesti

Autor Brother, 18 Ožujak 2018, 20:49:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gandi

Ne.
Ako staviš mjenjač, letvu volana, ležaj kotača, felge, žarulje... bilo koji dio koji se serijski stavljao na taj model ne mjenjaš nikakve karakteristike auta i ne moraš raditi atest.
Za gume, kočnice, amortizere, opruge i slično vrijedi da moraš staviti ono što je tipski propisano za taj model. Za gume točnu dimenziju, indeks brzine i nosivosti.

Ali ako staviÅ¡ felge od Abartha na 1,2 radiÅ¡ preinaku sa dijelovima koji se nikad nisu ugraÄ'ivali na taj model auta i nisu tipski odobreni. U takvim slučajevima moraÅ¡ raditi atest.
Ja sam se raspitivao za 159 i felge 19'' felge od TI, odgovor koji sam dobio je tu negdje u temi.

Za Abartha je pitanje dali da službeno proizvodi Fiat ili ga službeno proizvodi Abarth. Jer ako ga proizvodi Abarth onda bilo koji dio koji se stavlja na "civilnog" nije ni od toj modela s drugim paketom opreme, već od totalno drugog auta.
Gledajući samo papirnato, jel.
--->>>    click here      <<<---

gandi

Citat: skrooz  u 22 Ožujak 2018, 08:53:16
Novi clan na forumu i odmah dobije ovakve prodike. Za branike te sigurno nece nitko zajebavati, a mislim da se i sa felgama vozis bez ikakvih pitanja osim kad ces ici na tehnicki.
Super ti je 500. Kako se cuje sa auspuhom od abartha?

Ja ne vidim prodike nego konstruktivnu raspravu sa uključenim argumentima.
A to je dobro.
--->>>    click here      <<<---