audio video navigacija uvoz

Autor forsage, 22 Ožujak 2021, 14:40:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dinko1981

Ja sam svoj uredjaj (385$) narucio 18.02. i kao sto sam napisao nisam platio nikakva davanja (carina,pdv) jer je roba poslana iz eu,  i tu RH nemoze nista promjenit jer mora postovat pravila eu da nema dvostrukog oporezivanja. Ono sto je najava bila da ce poceti naplacivati davanja na jeftinije posiljke (do 22$) koja dolaze van eu a koja su do sada izuzeta placanja.

Mike20


forsage

Citat: dinko1981  u 01 Travanj 2021, 15:11:37
Ja sam svoj uredjaj (385$) narucio 18.02. i kao sto sam napisao nisam platio nikakva davanja (carina,pdv) jer je roba poslana iz eu,  i tu RH nemoze nista promjenit jer mora postovat pravila eu da nema dvostrukog oporezivanja. Ono sto je najava bila da ce poceti naplacivati davanja na jeftinije posiljke (do 22$) koja dolaze van eu a koja su do sada izuzeta placanja.

jel ti stigla roba?
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

dinko1981


Memphis

Evo Å¡to je meni kinez odgovorio kad nije imao na stanju ...

Hello friend,

Thank you for your order. But sorry oow the overseas warehouses are out of stock, and the new batch is being arranged for customs clearance. It is estimated that the goods will be shipped early next month.
Would you mind waiting? If you like, can you extend the waiting time to at least one week? thank you

Best regards
erisin

Memphis

Stigla danas "navigacija" iz njemače putem DHL-Hrvatska pošta. Ništa dodatno nisam platio.

forsage

Citat: Memphis  u 06 Travanj 2021, 20:46:42
Stigla danas "navigacija" iz njemače putem DHL-Hrvatska pošta. Ništa dodatno nisam platio.

koju si uzeo i s koje platforme ? ali?e-bay?...?
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Memphis